Neringoje – renginiai Pasaulinei turizmo dienai paminėti | KaunoDiena.lt

NERINGOJE – RENGINIAI PASAULINEI TURIZMO DIENAI PAMINĖTI

  • 1

Paskutiniąją rugsėjo savaitę Neringoje bus minima Pasaulinė turizmo diena, kurorto gyventojams ir svečiam primenanti, kad 2013–ieji paskelbti Sveikatingumo metais.

Ne tik šiais metais Neringos kurorte  didžiausias dėmesys skiriamas sveikatinamo galimybių akcentavimui ir kultūriniam turizmui. Tai atsispindės ir Pasaulinei turizmo dienai skirtame renginių cikle.

Rugsėjo 25 d. (15 val.) vyksiančio renginio metu Neringos verslininkai kviečiami į apskritojo stalo diskusiją. Kartu su turizmo paslaugų teikėjais diskutuos Lietuvos kurortų asociacijos direktorė Jurgita Kazlauskienė.

Rugsėjo 26 d. 20 val. neringiškiams koncertą dovanos Lietuvos edukologijos universiteto choras „Ave Vita“.

Dar plačiau nei įprastai duris rugsėjo 27- ąją atvers Nidoje esantis turizmo informacijos centras. Atvirų durų dienos metu centro darbuotojai pristatys savo veiklą, naujas kurorto tendencijas, atsakys į dominančius klausimus.
Šią dieną centre nuo 12 val. vyks ir edukacinis užsiėmimas, kurio metu bus galima nuspalvinti savo vėtrungę.

Paskutinįjį rugsėjo savaitgalį neringiškiai ir kurorto svečiai kviečiami pradėti rytine mankšta Parnidžio kopos papėdėje. Mankšta ypatingo grožio Tylos slėnyje vyks rugsėjo 28-ąją 10 val..

Po šių užsiėmimų, pasisėmus energijos ir pamaitinus sielą gražiais rytinės Kuršių nerijos vaizdais vaikai ir tėveliai bus pakviesti į filmų popietę. Nuo12 val. šis ir kiti renginiai (išskyrus mankštas) vyks Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre „Agila“.

Atvirų durų dienas rugsėjo 27-ąją skelbia ir Neringos muziejai. Pasinaudoti specialiomis akcijomis ir atvykti į Pasaulinę turizmo dieną mininčią Neringą kviečia viešbučiai „Nerija“, „Jūratė“, „Nidus“, „Eglių slėnis“, poilsio namai „Žuvėdra“, „Nidos kempingas“ bei grožio ir sveikatingumo paslaugų teikėjai.

„Kviečiame paskutiniąją rugsėjo savaitę atvykti į Baltijos jūros regiono stebuklu tituluotą kurortą, nes tik rudenį Neringos legenda suspindi pačiom gražiausiom spalvom“, - teigia ciklo organizatoriai.

Pasaulinė turizmo diena nuo 1979 metų minima rugsėjo 27 – ąją. Daugiau apie vykdomas akcijas galima sužinoti Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ internetinėje svetainėje www.visitneringa.lt.

Programa:

Rugsėjo 25 d.
15 val. Apskrito stalo diskusija su Neringos verslininkais. Svečiuose - Lietuvos kurortų asociacijos direktorė Jurgita Kazlauskienė (Nidos KTIC „Agila” kavinės patalpose, Taikos g.4, ).

Rugsėjo 26 d.
20 val. nemokamas šventinis choro “AVE VITA” koncertas (Nidos KTIC „Agila”, Taikos g.4)

Rugsėjo 27 d. 
Atvirų durų diena Nidos turizmo informacijos centre.
12. 00 val. Edukacinis užsiėmimas „Nuspalvink savo vėtrungę” (Nidos KTIC „Agila” Taikos g.4)

Rugsėjo 28 d.,
10 val. Rytinė mankšta Tylos slėnyje .
12. 00 val. Filmų popietė vaikams ir Jų tėveliams (Nidos KTIC “Agila” salėje, Taikos g. 4) (Nidos KTIC Taikos g.4)

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Luka

Niekur nerandu per google, kas Kaune bus turizmo dienai pamineti?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS