Antrosios Melnragės pliaže – edukacija vaikams | KaunoDiena.lt

ANTROSIOS MELNRAGĖS PLIAŽE – EDUKACIJA VAIKAMS

Antrojoje Melnragėje vaikai mokėsi, kaip reikia saugiai elgtis vandenyje. Kol su mažaisiais bendravo patyręs treneris, tėvai galėjo pasinerti į šokį ir jogą.

Penktadienį į Antrąją Melnragę sugužėjo gausus būrys mažųjų klaipėdiečių ir jų tėvelių.

Klaipėdos baseino treneriai kvietė sužinoti apie saugų elgesį vandenyje ir prie jo, patarė, kaip lengviau ir greičiau išmokti plaukti.

Visą popietę pliaže skambėjo muzika, aidėjo vaikų juokas, buvo dalijamos dovanos, vyko edukacinės pamokos.

Mažieji iš trenerių gavo daugybę patarimų, kaip elgtis patekus į bėdą vandenyje, pradėjus skęsti, kaip išvengti pavojingų situacijų.

Kol vaikai buvo pasinėrę į edukacines veiklas, juos atlydėję tėvai liejo prakaitą zumbos ir "X-Fit" treniruotėse.

Sveika gyvensena besidomintys renginio dalyviai turėjo galimybę pabendrauti su sveikuoliu Dainiumi Kepeniu, kuris dalijosi savo sukauptomis žiniomis, kaip kuo ilgiau išsaugoti gerą savijautą.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Turime

savivaldybės visuomenės sveikatos skyrių.Turime visuomenės sveikatos biurą prie 3čios poliklinikos.Turime sveikatos centrą Liepų g...Noriu paklausti koki velnia anie veikia kad visoki treneriai ir ablius kepeninis su vaikais dirba? Jau nekalbant kad šie ponai visai nesikiša į aktualius bendruomenėms reikalaus- taršą, smarves mieste +ekologijos naikinimą.ar jie čia yra tik pinigams iš valstybės ir savivaldybės gauti?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS