Į Klaipėdą grįžta žvarbūs žiemos orai | KaunoDiena.lt

Į KLAIPĖDĄ GRĮŽTA ŽVARBŪS ŽIEMOS ORAI

Uostamiesčio laukia šalta ir snieginga antroji sausio savaitė. Nors savaitgalį orai bus dar neprasti, nuo pirmadienio pūs stiprūs vėjai, o temperatūra nukris gerokai žemiau nulio.

Savaitgalis prasidės pučiant 3–7 m/s stiprumo šiaurės rytų vėjui. Dieną temperatūra laikysis apie nulį, bet gali nukristi ir iki 1 laipsnio šalčio.

Sekmadienio naktį bus kiek žvarbiau – temperatūra pasieks 4–6 laipsnius žemiau nulio, pūs 2–6 m/s šiaurinis vėjas. Dieną bus apie 0–2 laipsnius šilumos, tačiau vėjas pasisuks į pietus ir pietvakarius bei sustiprės iki 8–13 m/s. Kritulių neturėtų būti nei naktį, nei dieną.

Pirmadienio naktį temperatūra laikysis apie nulį, o dieną įšils iki 3 laipsnių. Į Klaipėdą grįš štorminiai vėjai. Naktį pūs pietvakarių krypties 14–19 m/s stiprumo vėjas, o dieną pietvakarių ir pietų krypčių gūsiai sustiprės iki 20 m/s. Visą parą šlapdriba maišysis su sniegu. Dėl vėjo ir kritulių gausos bus žvarbu, tad teigiamos temperatūros nesijaus.

Antradienį numatomas audringas oras. Naktį pūs 13–18 m/s stiprumo pietų vėjas. Dieną jis kiek pasisuks į pietus, o gūsiai vėl pasieks iki 20 m/s. Naktį temperatūra laikysis apie nulį, o dieną įšils iki 2 laipsnių šilumos. Vis dėlto dėl žvarbaus vėjo ir sniego šilumos nesijaus.

Trečiadienio naktis išliks vėjuota. Pūs 15–19 m/s stiprumo pietų ir pietvakarių vėjas, dieną jis aprims iki 7–12 m/s, vėjas suksis į pietryčius. Naktį vėl snigs, o dieną kritulių bus mažiau. Visą parą temperatūra bus silpnai neigiama.

Savaitės viduryje tikimasi šaltuko. Naktį temperatūra nukris iki 4–6 laipsnių šalčio, panašiai bus ir dieną. Pūs 8–13 m/s stiprumo šiaurės rytų vėjas, snigs.

Prieš savaitgalį mieste laikysis žvarba. Naktį temperatūra gali nukristi net žemiau 10 laipsnių, neatšils ir dieną. Vėjas laikysis tos pačios krypties, kiek atslūgs iki 7–12 m/s.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Kovidėdų Skiepelis

Konservatoriai matyt dėl orų kalti

nicolaas

Books not working again the cold...! winter day's bath a big cote help you real. let coming the winter, the nature need's tat, and we mast see tat.! Better than tat idiot Corona. we don't need tat it all.

Astronomas Romualdas Zubinas rzubinas@gmail.com

KADA MOKSLININKAI PAŽINS TREČIĄJĮ IR KETVIRTĄJĮ ŽEMĖS AŠIES FIZINIUS JUDĖJIMUS KURIUOS, SENIAUSIOS ŽEMĖJE LIETUVIŲ KALBOS DĖKA, PRIEŠ 10 METŲ, BUVO ATRADĘS KAUNIETIS inž. ROMUALDAS ZUBINAS?!?! ŠIA TEMA PARAŠYTOS IR IŠLEISTOS KNYGOS: "PERKŪNAS", "PER PRAEITĮ į ATEITĮ". "Praregėjimas", "Praeitis ir ateitis", "Pažadinta praeitis", "Tvanai dievai civilizacijos", kurioje įmintas ŠUMERŲ KARALIŲ SĄRAŠAS", kuriam jau per 450 000 metų! KODĖL KNYGŲ NESIMATO LIETUVOS KNYGYNUOSE?!?!? GAL LIETUVA JAU TRINAMA IŠ ISTORIJOS ŠALTINIŲ?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS