Svajojantiems skrieti banglente – galimybių metas | KaunoDiena.lt

SVAJOJANTIEMS SKRIETI BANGLENTE – GALIMYBIŲ METAS

Jau šeštus metus iš eilės birželį startuos vasaros vaikų stovykla, skirta trokštantiems išmokti plaukioti banglente bei įgyti naujų žinių apie jūrą ir bangas. Stovykla organizuojama prie šiaurinio molo krantinės Melnragėje ir veiks ištisą vasarą iki pat rugpjūčio pabaigos.

Pirmoji stovyklos pamaina prasidės birželio 20 d. ir truks penkias dienas. Vienoje pamainoje dalyvauti galės iki dešimties vaikų.

Pasak viešosios įstaigos "Banglentė" įkūrėjo Tomo Ūkso, stovyklautojai ne tik įgis patirties plaukiodami banglentėmis, bet ir smagiai praleis laiką krante vyksiančiuose užsiėmimuose.

"Savaitei priimsime dešimties jaunuolių grupę, kuri su mumis bus nuo pirmadienio iki penktadienio. Su savimi svarbiausia turėti sportišką ir patogią aprangą, atsižvelgiant ir į orus, o aprangą plaukiojimams suteiksime mes. Mokysime čiuožti banglentėmis, kaip treniruočių įrangą naudosime riedlentes, irklentes, balansines lentas. Eisime su vaikais ir į parką. Vaikai visą dieną praleis gryname ore prie jūros", – teigė T.Ūksas.

Dalyvių amžius – nuo 10 iki 18 metų. Pašnekovo teigimu, kasmet atvyksta ne vienerius metus tokiuose užsiėmimuose dalyvavę vaikai, kuriems ši stovykla paliko labai gerą įspūdį.

"Kadangi organizuojame ne pirmą kartą, žmonės apie stovyklą žino, daugelis dalyvauja ne pirmus ir ne trečius metus. Vaikams stovykla labai patinka, tad jie noriai sugrįžta", – sakė pašnekovas.

Pernai šioje stovykloje dalyvavo ir vaikų iš užsienio. Tačiau daugelis jų – lietuviai, gyvenantys svetur.

Jeigu į stovyklas atvyktų kitataučių, užsiėmimai vyktų anglų kalba.

Nors ši vasaros stovykla skirta tik vaikams, organizatoriai siūlo įvairius užsiėmimus ir suaugusiesiems, taip pat norintiems išmokti plaukiojimo banglentėmis meno.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS