Eismą ribojančiais kelio ženklais apstatytas Mokyklos viadukas jau kurį laiką darbininkų nematė. Paaiškėjo, kad jo remontas užtruks ilgiau ir kainuos gerokai brangiau.
Apie priverstinę pertrauką statytojai kalba nenoriai.
„Nelieskite šito tilto. Kitą savaitę ant jo susitiksime ir viską papasakosiu", - susierzinęs atkirto bendrovės „Klaipėdos keliai" Gamybos direktorius Algirdas Paulauskas.
Jo teigimu, šiandien arba rytoj laukiama atvykstant projektuotojų ir bus pradėti montuoti turėklų blokai.
Prieš mėnesį prasidėjusi rekonstrukcija kovą nebus baigta. Darbai vėluos kelis mėnesius. Tai patvirtino savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėjo pavaduotojas Romualdas Stasiulis.
„Remontas buvo laikinai sustabdytas, nes prireikė keisti projektą, atsirado papildomų darbų, kuriems reikės ir daugiau pinigų. Kiek daugiau, dar tiksliname", - tikino valdininkas.
Jis ramino, jog darbininkų ant viaduko nematyti, nes esą niekur neskubama.
Pirminiais skaičiavimais, Mokyklos viaduko remontas turėjo kainuoti 8 mln. litų. Prireikus pirkti daugiau medžiagų, kaina gerokai išaugs.
Naujausi komentarai