V. Grubliauskas įstojo į LSDP, bus kandidatu į merus Klaipėdoje | KaunoDiena.lt

V. GRUBLIAUSKAS ĮSTOJO Į LSDP, BUS KANDIDATU Į MERUS KLAIPĖDOJE

Dabartinis Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas įstojo į Lietuvos socialdemokratų partiją ir bus keliamas kandidatu į merus ateinančiuose savivaldos rinkimuose, patvirtino partijos vadovė europarlamentarė Vilija Blinkevičiūtė.

„Taip, žinoma (bus kandidatu), ir mes dėl to labai džiaugiamės, kad Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas prisijungė prie socialdemokratų, jis įstojo į mūsų partiją ir, kaip vakar nusprendė Klaipėdos miesto skyriaus prezidiumas, kad kandidatu turėtų būti V. Grubliauskas“, – BNS penktadienį sakė Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkė.

Anot jos, galutinį sprendimą dėl V. Grubliausko kėlimo kandidatu į merus kitą savaitę priims LSDP Klaipėdos miesto skyriaus taryba.

„Aš labai džiaugiuosi, kad Vytautas prisijungė prie mūsų, tai žmogus su didžiule patirtimi, galės tęsti darbus Klaipėdos miestui“, – kalbėjo V. Blinkevičiūtė.

Su visuomeniniu rinkimų komitetu per praėjusius rinkimus kandidatavęs buvęs liberalas V. Grubliauskas sako prisijungęs prie „stiprios socialdemokratų komandos, kurios veikla ir programa taip pat pirmiausia akcentuoja investicijas į žmones“.

„Į 2019 metų rinkimus ėjau su veiksmų programa „Klaipėda, kuria didžiuojamės“. Galiu ir esu pasirengęs ją tęsti. Kas mane pažįsta, žino, kad pusiaukelėje nesustoju“, – LSDP pranešime cituojamas V. Grubliauskas.

Anksčiau partijos kandidatu į merus nominuotas Romaldas Sakalauskas teigė, kad sujungus politines jėgas bus daugiau galimybių įgyvendinti partijos programinius tikslus.

„Visi žinome, kad V. Grubliauskas turi patirties, energijos ir idėjų, kaip toliau kurti Klaipėdą, kurioje būtų gera gyventi visiems. Diskutavome ir sutarėme: sujungę jėgas galime nuveikti daugiau. Dirbsime ranka rankon“, – pranešime spaudai cituojamas R. Sakalauskas.

Visas LSDP kandidatų į tarybą sąrašas bus pristatytas skyriaus tarybos posėdyje antradienį.

Buvęs parlamentaras V. Grubliauskas Klaipėdai vadovauja nuo 2011 metų. Iki 2018-ųjų jis priklausė Liberalų sąjūdžiui, bet tada partiją paliko, o 2019 metų rinkimuose dalyvavo įsteigęs visuomeninį rinkimų komitetą.

Anksčiau V. Grubliauskas skelbė neketinantis kandidatuoti į merus 2023-iųjų savivaldos rinkimuose.

Lapkritį jis taip pat sudalyvavo Laisvės partijos surengtuose vidiniuose kandidato į merus rinkimuose ir surinko daugiausia – 21 proc. – „laisviečiams“ simpatizuojančių klaipėdiečių balsų.

Minimoje apklausoje dalyvavo daugiau kaip 3,8 tūkst. uostamiesčio gyventojų. Laisvės partija savo kandidatą skelbs vėliau penktadienį.

V. Grubliauskas sako širdyje ir toliau liksiantis liberalu, o tolerancijos klausimais pastebi šias dvi politines kryptis laikantis vienos linijos.

„Aš galiu iš karto pasakyti, kad kaip buvau, kaip esu, taip ir liksiu širdyje liberalu. Liberalios vertybės man yra labai artimos, aš nuo to nei kiek nebėgu ir nesislepiu“, – BNS penktadienį sakė V. Grubliauskas.

Savivaldos rinkimai Lietuvoje vyks kitų metų kovo 5 dieną.


Kandidatai į merus

BNS pranešė, kad artėjančiuose rinkimuose Klaipėdos mero posto taip pat sieks buvęs Klaipėdos jūrų uosto vadovas Arvydas Vaitkus, Seimo narys, Laisvės ir teisingumo partijos pirmininkas Remigijus Žemaitaitis, Tautos ir teisingumo sąjungos narys Naglis Puteikis, Seimo narė, „valstietė“ Ligita Girskienė, Liberalų sąjūdžio Klaipėdos skyriaus pirmininkas Saulius Budinas, „darbietis“ Giedrius Binza.

Taip pat tapti miesto meru sieks ir buvęs Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Artūras Bogdanovas, kurio kandidatūrą kelia Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“, Seimo narys konservatorius Audrius Petrošius, taip pat Laisvės partijos atstovė mėlynosios ekonomikos bei aplinkosaugos entuziastė Birutė Andruškaitė.

Rašyti komentarą
Komentarai (84)

na, .kas kur ...vieni y suda , antri-..y LGBTQ

treti...-y LSDP........

Įvykių stebėtoja

Orlauskas Zakarauskas , anekdoto KARVĖ sakytojas , irgi buvo liberalas , paskui į sosaldemokratus persirangė. Gerai, kai žmonės vikrūs\miklūs.

turiu pasiūlyma trubadūrui kaip pakelti jo reitingus

per Klaipėdos miesto eglės įžiebima užsilipi Nikės aikštėj ant scenos, nusimauni kelnias įsikiši triūba į su bi ne ir sugroji su ta triūba KLAIPĖDOS KALĖDINI HIMNA, nes didesnio šūdo dar nebuvau girdėjas
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS