V. Grubliauskas: koronavirusas patvirtintas 12 medicinos darbuotojų Klaipėdoje | KaunoDiena.lt

V. GRUBLIAUSKAS: KORONAVIRUSAS PATVIRTINTAS 12 MEDICINOS DARBUOTOJŲ KLAIPĖDOJE

Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas sako, kad, paskutiniais duomenimis, uostamiestyje yra 12 medicinos darbuotojų, infekuotų koronavirusu.

„Vakar buvo nustatyti keturi teigiami mėginiai, du iš jų yra iš išorės, du – ligoninėje. Viena iš jų yra slaugytoja, dirbanti infekciniame korpuse. Kitas yra gydytojas iš kito skyriaus“, – ketvirtadienį žurnalistams sakė V. Grubliauskas.

Jo teigimu, medikais Klaipėdos universitetinėje ligoninėje (KUL) yra pasirūpinta.

„Kiek kalbėjau su ligoninės vyr. gydytoju, jie jau turi situacijos suvaldymo planą. Kalbant apie slaugytoją, dirbančią infekciniame korpuse, ji yra izoliuota, ir gydytojas, dirbantis kitame skyriuje, taip pat yra izoliuotas. Kažkokių specialių pakeitimų ar papildomų ribojimų, izoliavimų daugiau nereikia“, – teigė uostamiesčio meras.

„Testai parodė, kad kitų atvejų universitetinėje ligoninėje nėra. Tai yra pradžia, bus tikrinami visi ligoninės darbuotojai“, – tęsė V. Grubliauskas.

10 medikų, 2 slaugos personalo atstovai. (...) Kiekvienas atvejis yra didelis iššūkis, didelis klausimas, kurį privalu spręsti ir iškart ieškoti visų galimų sprendimų“, – pridūrė V. Grubliauskas.

Rašyti komentarą
Komentarai (61)

Anonimas

taigi vyr, gyd, Janušonis aiskino visko turi apsaugot medikus, melagis ka reiskia sedet siltoj kedej daug metu net nesistengia apsaugot savo mediku, meluoja lyg nieks nezinotu situacijos jo valdomoje ligonineje, laiks uzleist krezla kitiems manau jau sazine senai pardaves

Na

Kiek gali jis vaidentis spaudoje? Tikras atstovas spaudai. Neturi darbo matyt, karantine sėdi.

lt

Klaidų buvo galima išvengti, jeigu nebūtų sunaikinta Civilinės saugos institucija, skirta ekstremalių situacijų suvaldymui. Visos grandys žinojo, ką, kada ir kaip reaguoti, dirbo kvalifikuoti specialistai, turėjo veiksmų planus. Apsireiškė "blatniagos" ir apsiskelbė esantys aukščiau visų interesų, taip priešgaisrinė tarnyba pakilo karjeros laipteliais, sunaikindama civilinę saugą, apsiribojus veiklą tik iki gaisrų gesinimo. Sveikatos apsauga taip pat tėra dalis viso civilinės saugos tarnybos veiksmų plano, tad kaltinti gerb. Verygą nesusidorojimu su situacija yra siauras požiūris. Valstybinio požiūrio neturėjimas privedė prie krizės. Dabar srebiame pasekmes. Galima atsekti taip siaurai mąsčiusius, "įtakingus" karjeristus, pasižymėjusius siauru, egoistiniu, savanaudišku mąstymu, sugebėjusius pakenkti tautai valstybės lygiu. Griauti lengviau, negu sukurti.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS