Klaipėdoje sulaikyti du kontrabandines cigaretes sandėliavę vyrai | KaunoDiena.lt

KLAIPĖDOJE SULAIKYTI DU KONTRABANDINES CIGARETES SANDĖLIAVĘ VYRAI

  • 5

Uostamiesčio turgavietėje pasieniečiai sulaikė du Armėnijos ir Lietuvos piliečius, kurie čia sandėliavo beveik 12 tūkst. pakelių cigarečių. Už tai jiems gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų bei automobilių konfiskavimas.

Antradienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties komandos pareigūnai vienoje Klaipėdos turgavietėje užklupo du vyriškius. 63 metų armėnas, turintis leidimą gyventi Lietuvoje, bei 57-erių klaipėdietis iš pagalbinių patalpų, įrengtų jūriniame konteineryje, į automobilį ,,Infiniti FX35“ krovė kontrabandines cigaretes.

Transporto priemonė priklauso armėno sūnui.

Tyrimą vykdę pasieniečiai tuoj pat patikrino ir pagalbines patalpas, prekybinę priekabą bei netoliese stovėjusį automobilį "Ford Focus". Iš viso aptiktas 11 991 pakelis cigarečių "Minsk", "Fest", "Camel" ir "Next"  su Baltarusijos  akcizo ženklais ir be jų.

Pakrančių apsaugos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Už tai numatyta bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų. Teismas taip pat gali konfiskuoti 2011 m. pagamintą ,,Infiniti FX35“ bei  2001 m. laidos ,,Ford Focus“ automobilius.

Sulaikyti Armėnijos ir Lietuvos piliečiai uždaryti į areštinę. Automobiliai ir cigaretės saugomos Pakrančių apsaugos pasienio rinktinėje.

GALERIJA

  • Klaipėdoje sulaikyti du kontrabandines cigaretes sandėliavę vyrai
  • Klaipėdoje sulaikyti du kontrabandines cigaretes sandėliavę vyrai
  • Klaipėdoje sulaikyti du kontrabandines cigaretes sandėliavę vyrai
  • Klaipėdoje sulaikyti du kontrabandines cigaretes sandėliavę vyrai
  • Klaipėdoje sulaikyti du kontrabandines cigaretes sandėliavę vyrai
Rašyti komentarą
Komentarai (5)

zigmas

Taigi kontrabandinės cigaretės ir automobiliai na irkas juk teismai yra teismai gailestingi, nubaus kelesdešimtines eurų, o šie vėl prekiaus kontrabandą na automobiliai gali būti konfiskuoti.Taigi gali , o gal negali juokingi teiginiai gali,gali .Na jai būtų įstatymas pagavai kontrabandinį krovinį žinok ,kad tavo transporto priemonė jau konfiskuota tai gal daugiau kas pagalvotų ,o kontrabandinių cigarečių prekyba jokios kontrolės nėra dauguma valdininkų rūko kontrabandines cigaretes, o jai būtų įstatymas pagavai rūkant kontrabandines cigaretes ir bauda 100-500 šimtai eurų taip ir dingtų prekyba ir kontrabanda

To CV

Visos transporto priemonės kurios naudojamos kontrabandai gabenti gali būti konfiskuojamos nesvarbu kam jos priklauso.

CV

Kaip planuojate konfiskuoti sunaus Infinity??? Jis nedalyvauja kontrabandos krovime ir aplamai yra pries rukyma...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS