Klaipėdos centre – smurto proveržis: vyras tampė ir mušė moterį | KaunoDiena.lt

KLAIPĖDOS CENTRE – SMURTO PROVERŽIS: VYRAS TAMPĖ IR MUŠĖ MOTERĮ

Neįtikėtinai brutalus poelgis pačiame miesto centre sukrėtė į darbą skubėjusius klaipėdiečius. Iškvietę policiją praeiviai nustebo, kai stumdyta ir mušta moteris pretenzijų skriaudikui nepareiškė.

Antradienį kelios minutės prieš 8 val. ryto Atgimimo aikšte link Naujojo Sodo gatvės ėję žmonės išsigando netikėto vaizdo – vyras tampė ir mušė moterį.

Jis rusų kalba dergė ir koneveikė auką, vadino šliundra, žėrė keiksmažodžius, šaukė, kad ji eitų namo. Buvo akivaizdu, kad moteris jo bijo ir nenori su juo eiti.

Praeivių teigimu, ir vyras, ir moteris buvo tvarkingos išvaizdos, vilkėjo brangiais rūbais, tačiau brutalus vyro elgesys vertė baimintis dėl moters sveikatos.

Šią situaciją stebėjo ir Naująja Sodo gatve skubantys praeiviai. Kažkas iškvietė policiją.

Labai greitai prie gatvės sustojo policijos automobilis, pareigūnai stvėrė smurtautoją.

Moteris ėmė tikinti, kad fizinio skausmo nepatyrė. Bet sulaikyti vyrą užteko ir liudininko teiginio, kad vyras viešoje vietoje šūkavo ir laidėsi necenzūriniais žodžiais.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Andromeda Grauslienė informavo, kad 38 metų vyrui užfiksuotas 1,42 prom girtumas. 32 metų su juo buvusi moteris į alkoholio matuoklį įpūtė dar daugiau – 1,86 prom.

Abu šie asmenys nėra Lietuvos Respublikos piliečiai. Iš kur jie atvyko į mūsų šalį, atstovė spaudai nepranešė, teigdama, kad taip saugomi asmens duomenys.

Pareigūnai vyrą nuvežė į policijos komisariatą, jo atžvilgiu pradėta teisena dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Policijos pareigūnai didžiuosiuose miestuose yra rengę tam tikrus renginius, kai provokuodavo praeivius, stebėdami, ar žmonės reaguos į smurtą prieš moterį. Šį kartą tai buvo realus smurto proveržis ir praeiviai į tai sureagavo tinkamai.

Gairės: pagalba moterims, smurtas prieš moterį, policija, smurtautojas
Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Dsr

Kakolai kas daugiau

chutin puilo

Vyti lauk tuos kacapus na rozziju. Ka jie cia dergiasi, parazitai.

skiep

burlioku razborkes
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS