Kuršių mariose – „undinės“ gelbėjimo operacija | KaunoDiena.lt

KURŠIŲ MARIOSE – „UNDINĖS“ GELBĖJIMO OPERACIJA

Šeštadienio pavakare gelbėjimo tarnybos buvo informuotos, kad Naujojoje perkėloje, Smiltynės pusėje, iš kelto iškrito ar iššoko moteris. Tačiau, kaip paaiškėjo, moteris veikiausiai iškrito ne iš kelto, o nuslydo ar nušoko nuo marių krantinės. Ją nesėkmingai bandę išgriebti ten buvę žvejai, iškvietė ugniagesius.

Šeštadienį apie 18 val. Smiltynės pusėje, ties Naująją perkėla, atokiau nuo kelto švartavimosi vietos, mariose iki pažastų priešais aukštą krantinę stovėjo šlaputėlė nenusakomo amžiaus moteris.

Kaip ji atsidūrė vandenyje, sunku pasakyti. Galima spėti, kad ji – ten žvejojusių vyrų kompanionė ir į vandenį nuslydo netyčia ar kvailiodama.

Sekmadienį viename uždarame žvejų socialiniame tinkle paviešintas tragikomiškas įrašas, kaip vienas žvejys ilga kartimi mėgina tai moteriai padėti užsiropšti į viršų.

Nufilmuota, kaip ji įsikibusi į kartį, kojomis lipa krantinės siena ir vėl teškiasi į marias. Neatmestina, kad ši keista „undinė“ galėjo būti neblaivi.

Po kelių tokių nesėkmingų mėginimų išlipti iš marių, aplinkiniai iškvietė ugniagesius. Šie iškėlė nuvargusią, visiškai šlapią nelaimėlę iš vandens ir perdavė medikams.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Informacija,

platinama internetiniuose tinkluose skirta šių tinklų vartotojams, kam viešinti laikraštyje? Neturit ką rašyti?

mrr

Tarp 30 ir 70 m. Nei vienas iš tarpinių variantų nenustebintų :)

R

Tai jei nesupranti kokio amziaus , tai paprasciausiai nerasai. Ir isvis , kam tokie straipsniai reikalingi?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS