Uoste sulaikytas nigerietis su suklastotu dokumentu | KaunoDiena.lt

UOSTE SULAIKYTAS NIGERIETIS SU SUKLASTOTU DOKUMENTU

  • 4

Tikrindami keltu į Vokietiją vykstančių keleivių dokumentus pasieniečiai demaskavo Nigerijos pilietį, pateikusį, įtariama, suklastotą savo šalies vairuotojo pažymėjimą. Nigerietis uždarytas į areštinę.

Pirmadienį VSAT Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės Uosto pasienio užkardos pareigūnai Klaipėdos uoste tikrino keltu į Vokietiją vykusių asmenų dokumentus. Tarp jų buvo ir 36-erių Nigerijos pilietis, vairavęs automobilį „Ford Falaxy“ lietuviškais numeriais. Užsienietis turi leidimą nuolat gyventi Lietuvoje.

Jis pateikė dokumentus, tarp kurių buvo ir jo šalies vairuotojo pažymėjimas. VSAT pareigūnai nustatė, kad šis dokumentas, įtariama, yra suklastotas.

Be to, “Ford Galaxy” buvo neapdraustas transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu, automobiliui neatlikta privalomoji techninė apžiūra, jis yra išregistruotas.

Dėl dokumento klastojimo ir disponavimo suklastotu dokumentu Pakrančių apsaugos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Nigerietis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jam gresia areštas arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Be to, už transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimus ir transporto priemonės vairavimą neturint teisės vairuoti pasieniečiai užsieniečiui skyrė 50 ir 300 eurų baudas.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

zenonas išpriekulis

Prieš rašant anonimiškus paistalus, reikia perskaityti kas parašyta prie nuotraukos: "Nigerijos vairuotojo pažymėjimo PAVYZDYS". Jeigu mano patarimas nepadės, siūlyčiau nebeskaityti ir nerašinėti.

Nors

Ir be nuotraukos straipsnis gražiau atrodytu, nuotraukoje moteris ir galiojimo laikas keistas.

Anonimas

Ji aisku uzdare tikuosi uz grotu su bezdzionemis?:-)
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS