Per pratybas susižalojo ir mirė šauktinis | KaunoDiena.lt

PER PRATYBAS SUSIŽALOJO IR MIRĖ ŠAUKTINIS

  • 22

Per pratybas mirtinai susižalojo 2002 metais gimęs šauktinis karys, pirmadienį pranešė Lietuvos kariuomenė.

Iš poligono, kuriame vyko pratybos, sunkios būklės nukentėjusysis skubiai evakuotas į ligoninę, kur reanimacijoje mirė, teigiama pranešime.

Apie įvykį informuoti kario artimieji, dėl incidento pradėtas ikiteisminis tyrimas, jį vykdo Lietuvos kariuomenės Karo policija. Vidinį patikrinimą taip pat pradėjo Lietuvos kariuomenės Gynybos štabas.

Nuolatinės pradinės privalomosios karo tarnybos karys tarnavo Juozo Vitkaus Inžinerijos batalione.

Lietuvos kariuomenės vadovybė reiškia gilią užuojautą kario artimiesiems ir tarnybos draugams.

Prezidentas reiškia užuojautą

Prezidentas Gitanas Nausėda reiškia užuojautą karinių pratybų metu mirtinai susižalojusio Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono privalomosios karo tarnybos kario artimiesiems.

„Kiekvieno Lietuvos kario netektis yra visų mūsų netektis“, – sakė šalies vadovas.

Rašyti komentarą
Komentarai (22)

Alina

Tikiuosi, kad sąžiningai išsiaiškins įvykusios nelaimės priežastį. Viena buvusi kariuomenė karė sakė, kad sąžiningus žmones tyčia nušauna būtent per pratybas. (Pokalbis buvo apie Lietuvos pasienį). Užuojauta artimiesiems.

Nuomonė

Mano tarnybos tarybinėj armijoj metu žuvo 3 mano pažįstami kareiviai. Vienas per nelaimingą atsitikimą, niekaip nesusijusį su ginklais, o kiti du - per šnapsą. Vienas prisilakęs įkrito nuo tilto vandenin ir prigėrė. Kitam girtam pasimaišė protas dėl bobos ir nusišovė pats. Tai kas dabar kaltas dėl to - valdžia, kad nesužiūrėjo, gynybos ministras ar Amerikos prezidentas ? Aš manau, patys . Pirmo gaila, o tų kitų dviejų nei kiek. Kalti patys. O čia jei koks veršelis neatlaikęs nusišovė- tai taip jam ir reikia.

Žinau

Jis gi nusišovė pats,visi kariškiai tą žino,tik vadai slepia
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS