Savaitgalį norinčiųjų prasmukti pro postus netrūko: policija surašė per 80 protokolų | KaunoDiena.lt

SAVAITGALĮ NORINČIŲJŲ PRASMUKTI PRO POSTUS NETRŪKO: POLICIJA SURAŠĖ PER 80 PROTOKOLŲ

  • 27

Per dvi savaitgalio dienas policija apsuko apie 1,1 tūkst. automobilių, neturėjusių teisės vykti į kitą savivaldybę, surašė 81 administracinio nusižengimo protokolą, pirmadienį informavo Policijos departamento atstovas.

Anot Ramūno Matonio, dažniausi paaiškinimai, kodėl vyksta į kitą savivaldybę be būtino reikalo, buvo teiginiai, jog važiuoja pas giminaičius, tėvus, pailsėti į kitą miestą, pasivaikščioti į pajūrį.

„Žmonės net nemeluoja, sako: galvojau, kad pravažiuosiu, prasmuksiu, galvojau, kad nebus posto“, – LRT radijui tvirtino policijos atstovas.

Žmonės net nemeluoja, sako: galvojau, kad pravažiuosiu, prasmuksiu, galvojau, kad nebus posto.

Kita vertus, jis akcentavo, kad per Velykas didelio eismo keliuose nebuvo.

„Penktadienio vakarą, kai automobilių srautas vyko iš sostinės, ir kai kuriuose pagrindiniuose keliuose buvo susidariusios transporto spūstys, tačiau jos nebuvo labai didelės, palyginti su dar praėjusiu savaitgaliu. Šeštadienį ir sekmadienį srautas nebuvo intensyvus, automobilių daug nebuvo“, – teigė R. Matonis.

„Turbūt tik galime padėkoti žmonėms, kad jie įsiklausė į raginimus nekeliauti, likti namuose“, – sakė jis.

Užtikrindama judėjimo tarp savivaldybių ribojimą ilgąjį Velykų savaitgalį policija intensyviau tikrina automobiliais ir viešuoju transportu vykstančius žmones.

Siekdama stabdyti COVID-19 plitimą, Vyriausybė nuo kovo 27-osios iki balandžio 6-osios grąžino draudimą judėti tarp šalies savivaldybių, išimtis padaryta žiedinėms savivaldybėms. Vykti į kitą savivaldybę leidžiama tik darbo reikalais arba ten turintiesiems nuosavybės.

Rašyti komentarą
Komentarai (27)

Rimas

Čia ne karantinas, o baisus lockdownas...Mūsų avims nedašunta:(

seubas

cikri banditai tie prasmukt noreje, museu narkotikus veze, kad taip gaud

DEBILIZMAS

As suprantu, jei ya karantinas, tai neleiskite zmonems dirbti....! Juk darbe visi svetimi dirba is aplinkiniu rajonu, kaimu, savivaldybiu... Va zmogeliukau, jei nori vaziuoti pas gimines ar tevus svesti, tai jau esi nusikaltelis, nes uzsikresi ir platinsi koronos virusu (nes darbe ju nera).
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS