Sulaikytas automobilio vagyste įtariamas vyras: apsimetė nesuprantantis lietuviškai | KaunoDiena.lt

SULAIKYTAS AUTOMOBILIO VAGYSTE ĮTARIAMAS VYRAS: APSIMETĖ NESUPRANTANTIS LIETUVIŠKAI

  • 0

Marijampolės Kelių policijos skyriaus kelių patruliai, dirbdami iš anksto numatytame maršrute, kelyje Kaunas–Marijampolė–Suvalkai, pirmadienį patikrinimui sustabdė mikroautobusą „Citroen Jumper“ su vokiškais valstybiniais numerio ženklais.

Kelių patruliai pastebėjo, kad transporto priemonės vairuotojas buvo akivaizdžiai sutrikęs. Paprašius pateikti vairuotojo pažymėjimą ir transporto priemonės dokumentus, vyras teigė, kad nesupranta lietuviškai ir pateikė transporto priemonės registracijos liudijimą, vėliau išsitraukė iš piniginės Lietuvos Respublikoje registruotą asmens tapatybės kortelę. Pareigūnams tai sukėlė įtarimą.

Paprašius pateikti vairuotojo pažymėjimą, šis teigė, kad pažymėjimą paliko namuose. Patikrinus asmenį duomenų bazėje paaiškėjo, kad vairuotojas apskritai neturi teisės vairuoti transporto priemonių, o jo vairuojam automobiliui „Citroen Jumper“ prieš dieną, spalio 6-ąją, dėl vagystės Vokietijos teisėsauga yra paskelbusi paiešką.

37 metų Panevėžio gyventojas, neturėdamas teisės vairuoti, vairavo Vokietijoje vogtą transporto priemonę, pareigūnams įtarimą sukėlė ir tai, kad mikroautobusas buvo prikrautas naujų padangų su lengvojo lydinio ratlankiais bei akumuliatorių. Šie daiktai, kaip įtariama, taip pat galėjo būti vogti svečioje šalyje, nes asmuo negalėjo pateikti dokumentų, kurie patvirtintų jų įsigijimą. Dėl minėto įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas, įtariamasis sulaikytas.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS