Remyga šiaip jau yra maladiec - jis yra prorusiškas parlamentaras Lietuvos Seime. O tokiam padirbtį nuotraką yra tiesiog garbės reikalas. Lietuvoje gyvenatys rusai bus sužavėti - išdrasės o vėliau patys imsis panašių darbų.
Karininko garbės kodeksas sako: "Be reikalo ginklo nepakelk, be garbės nenuleisk". ........................ Remyga, jei jau pakėlei savo pimpalą (pimpaliuką), tai be garbės ir nenuleisk. ..... Sako apie Vilnių meška sukinėjasi. Na, jei meškos prisibijai, tai nors kokią kvailą vištą pasigauk. .... Pirmyn, Remyga! Ir tepadeda tau Bulbašenka bei jo globėjas Kremliuje Putinas!
„Šiandien tie patys kultūros vertybininkai, kurie atstovauja laisvam žodžiui, generuoja, perdirbinėja nuotraukas ir feisbuke jas platina. Dabar jie patys suprato, kad prisidirbo, visuomenei pasklido šitas dalykas ir jie dabar aiškinasi, o tai kas sukūrė tą nuotrauką. Tai sakau, pasižiūrėkite šeštadienį penkių asmenų profilius, kuriuose ta nuotrauka buvo patalpinta. Ir jūs užduokite klausimą, gerbiamas influenceriau, kaip tavo nuotrauka atsirado ten. Kai jie nurodys, kad sukūrė tą nuotrauką tas žmogus, kuris pastoviai kovoja su manimi ir fotografuoja, tada jie supras: „Pala, bičas, tu naudojies manimi“, – dėstė R. Žemaitaitis.
O kaip tie kovotojai už LRT direktorės LAISVĄ ŽODĮ , jie ir kiti kurstę tarpusavio neapykantą, tie -liepę lenkus ,rusų moteris ,vaikus žudyti? Ko gera pagal elgesį Žalimas{ o kas tas kitas?} praėjo neblogus KGB kursus- visas darbas SKŪSTI ir pššš .Tiesa ,kada bus atnaujintas Žalimui tyrimas dėl 200000 ; VŠĮ iš vieno žmogaus ; kaip ten kostiumas buvo pirktas už valstybės pinigus. Kada tirs jo darbą KT, ten neblogai trypė mūsų konstituciją... Tikrieji kolaborantai TSRS laikais typ top šitaip "dirbo"
Mano sąžinė švari , nepergyvenk dėl mano intelekto. Matai ,aš ne tu , nes visada turėjau ir turiu vieną vidinį rūbą - NESU IŠVERSTKAILIS IR VISADA BUVAU Lietuvos- savo tėvynės vaikas . Neturiu už ką gėdytis....Va tu imk ir pateik faktus apie mane pakenkus savo tėvynei< blogą intelektą... Niekada man nebuvo svarbūs turtai ,pinigai, bet žmogiškos vertybės tikrai svarbūs... . Suprantu ,tavo parašytą potekstę- tarsi grasinti ėmeisi , nes logiškai mąstant visi mirtingi esam. Parašyk pageidavimus , kokia ta intelekto klaida yra kurią reikia taisyti, na o paskui neradus bendros kalbos galėsi kabint ant šakos ar nuo laiptų numest , ar ligoninėje pribaigti...Sufleruoju: gal kad nesu abejingas šlykštiems komentarams ir atsakau tokia pat šlikštybia tik kita forma{ sugražinu autoriui purvą} .
Jei jų parcyja yra Ne Mano Dešra , tai vadas turėtų save vadinti HyperDešriu . Beje, mano linxmakotis tai nenorėtų į vieną plakatą su dešriais. Juokiamės ir leipstam .
pirma išmok rašyti " KIETUOLI" . Kodėl paprasto dalyko nesuvokiat- šitaip parašytą skaitai ir paprastai priverstas galvoti ,kad tai pradinukas iš vaiknamio piktas, kuriuo tėtis ir mama nepasirūpino ir išdavė ,paliko... Arba valstybės sistema užaugino sudebilijusį... Niekada neįžvelgiau kietumą , bet įžvelgiau sužalotą žmogų tokiose išsireiškimuose .Apgailėstauju.... Reklamuoji savo asmeninę dešrą... vargu ar padoru turi , nes verti vyrukai su padoriais linksmakočiais nesireklamuoja ir tokių komentarų nerašo. Jie rašo kultūringus ir padorius- be dešrų ir kitų priedų... . Tu rašyk kaip tik nori, o aš parašiau kokį tave matau... .
Yra valdzioj bet jokios kalbos kulturos, tikras muzikas. Geda daro Lietuvai. Jokio padorumo. Jau seime niekas netinka jam, bet ir gyventojai jau blogi. Visus su sudais mala. Gal jau pakaks.
Asile, prasiblaivyk, nes greičiausia tau pozavo etatinis Šimonytės „valstybės kūrėjas-patarėjas“ Šurajevas. Jam tai įprasta, kaip ir daugumai jūsų „kultūrininkų“.
Didelė paini istorija. Pradėkim nuo labai konkrečių faktų. Dainiaus Žalimo ir jo, na, žmonos šiuo metu buvo, kai jis buvo Konstitucinio teismo pirmininkas, ši moteris buvo teismo kanclerė jo rūpesčiu, nes skiria a pirmininkas pats pasirenka kanclerį ir, na vieši duomenys, kad per keletą metų šie 25 kartus vyko į komandiruotes, kur ir jis ir ji buvo Konstitucinio teismo biudžeto lėšomis. Ir buvo vieša paslaptis, iki kol jisai vedė a šią moterį, kad juos siejo romantiški jausmai ir tam tikra prasme buvęs Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis pasijuto, na, pakištas, apgautas, kai jam, rekomendavo Žalimas skirti (ją) į Konstitucinio teismo teisėjas.
Nereikia klastoti, o tik peržiūrėti "kultūrininkų" plakatus prie seimo ir katedros ir ten tiek organų rasis, kad daugiau nei an viešojo tualeto sienų sovietų sojuze
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)