Tauro apygarda: jungianti Lietuvą ir atverianti kelius į Vakarus | KaunoDiena.lt

Tauro apygarda: jungianti Lietuvą ir atverianti kelius į Vakarus

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
klausimas

o jie žolė rūkė
2
-1
Singeris

zydsaudziai kruvini maniakai zude kudykius ir senukams replem plese aukso dantis!
4
-5
>>>> singeris

VATOS GABALE, nerašinėk VATINIŲ kliedesių !!!!
1
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

zygimantas

pppafff! ty asiol !!vatufkinis asilas
1
-1
razbainykas

мы паф и вы покойники покойникй
0
-2
Auka

Žiūriu ir galvoju,kad labai panašūs į tuos,kurie nužudė mano tėvus ir senelį,jų lavonus sumetė į Nemuną,o turtą susikrovę į vežimą išsivežė.Aš visą laiką buvau šalę ir viską mačiau,nes egzekucija vyko dienos metu.Likau gyvas tik dėl to,kad vieno žudiko buvau klykentis nuspirtas į pašalį.
6
-4
>>>> auka

skaitau ir galvoju- tu ne jokia auka, o laike pasiklydęs beraštis SUMAUTAS PATENTUOTAS VATINIS TROLIS !!!! Kiek tau dabar metukų KACAPINI TROLI- už lango 21-mas amžius :))
1
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

FAKTAS

VELNIO IŠPEROS....
7
-5
>>>> faktas

VATINE LERVA, kiek medinių rublių gauni už šitų VATINIŲ vėmalų rašinėjimą ????
1
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Iš istorijos

Baltūsio - Žvejo ,,vyrai", kaip dabar sakoma, atėjo naktį ir išsivedė jaunutę Pilviškių miestelio bibliotekininkę į Simokų šilelį už geležinkelio stoties. Už tai kad dalijo (kokias gaudavo tokios ir buvo bibliotekoje) tarybines knygas skaitytojams, ją išniekino, nupjovė krūtis ir pakorė po sena kerota pušimi. Ta pušis stovėjo prie keliuko ties laukyme kur vykdavo Pilviškių mokyklos mokinių šventės. Tėvas, kai vesdavosi grybauti į šilelį, prie tos pušies visada liepdavo sukalbėti tris sveikamarijas ,,už žmonių žiaurumą".
10
-5
>>>> Iš Istorij

čia iš kokios istorijos, PATENTUOTAS VATINI TROLI ???? Kurią pats sugalvojai ar pagal skabejevos ir solovjovo "metodičkę" sukurta ???? :D:D O gal ufonautai iš kosTmoso padiktavo, kai buvai bojarišniko padauginęs ???? :D:D:D:D
1
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

lanzbergas

nuo mazens kovojau su tarybu valdzia! Palangoje myzdavau tik i jura del to surudijo rusu kariniai laivai ir Lietuva tapo Laisva!
11
-4
Ar

gerai nuleidai, amtelėjęs nesąmonę , debiliuk?
3
-5

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Burliokas

atėjo ir pašiko. Kaip visada, tas pas juos genuose.
3
-7
Kacapams

nepatiko, laduškas žemyn spaudžia. Suprantama….
3
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Fritz

Garbingi ZALIUKAI pralaimėjo du kartus. Pirma karta neatsilaikė pries ruskiu ir ju pakaliku gaujas. Antra karta, kai tu ruskiu ir ju pakaliku palikuonys vel valdo ir smaugia LIETUVA. Paziurejus i LT misraininiu bandas, gaila tu zuvusiu ZALIUKU.
4
-2
miškinis

jie ne žaliukai-žaliukais vadino rusų pasienio kareivius, kurių antpečiai ir kepurės buvo žalios-jie valė miškus po karo
2
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

FAKTAS

KĄ BENDRO JIE TURĖJO SU KULTŪRA ???
8
-5
gal

Gal "maskovskaja pravda" korespondentas komentuoja?
5
-3
hitler kaput!

zydsaudziai bekit i amerika!
7
-6
tai ko

nebėgi?
3
-3

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Bėgsi

namo, kacapine valkata.
3
-3

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Laisvės al. par

partizanai apsiverstu karste pamatytų kaip Linksminasi LGBT ..
10
-1
Ne,

pamatę , kad Lietuvos runkelių rinkti komunistai valdžioje.
4
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)