Čikagoje bus atidengtas paminklas A. Ramanauskui-Vanagui | KaunoDiena.lt

ČIKAGOJE BUS ATIDENGTAS PAMINKLAS A. RAMANAUSKUI-VANAGUI

  • 9

Gegužės 4 dieną Čikagoje bus atidengtas skulptoriaus Jono Jagėlos sukurtas paminklas partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui.

„Trys organizacijos – Pasaulio lietuvių centras, JAV lietuvių bendruomenė ir Lietuvos konsulatas Čikagoje – mielai sutiko paminklą pasistatyti Čikagoje, prie Pasaulio lietuvių centro pastato. Tai jungtinis projektas, iš kurio dar išaugo graži idėja – toje vietoje, kur bus statomas paminklas, įrengti Laisvės parką“, – „Lietuvos žinioms“ sakė JAV lietuvių bendruomenės vicepirmininkė Austėja Sruoga.

A. Ramanausko-Vanago gimimo šimtmečiui skirto paminklo pernai nepavyko pastatyti jo gimtajame mieste Niu Britene (Konektikuto valstijoje).

Kaip rašo dienraštis, po Rūtos Vanagaitės pareiškimų, esą A. Ramanauskas-Vanagas galėjo bendradarbiauti su KGB ir gal netgi galėjo būti prisidėjęs prie Holokausto, Niu Briteno miesto valdžia pernai atsisakė suteikti leidimą statyti paminklą, nors R. Vanagaitė dėl ankstesnių savo teiginių vėliau atsiprašė Lietuvos žiniasklaidoje.

Rašyti komentarą
Komentarai (9)

zelemuncikas

Untaniuk,savo debilizmą demonstruok su kampuotu stakanu bojaryšniko rankoje,sobutylnikai apsišiks iš juoko.

Antanas

Ponai patriotai, o gal geriau, idiotai, nusileiskit ant žemės, žiūrėkit kas dedasi dabartinėje Lietuvoje. Jau išvarė iš namų milijoną Lietuvos piliečių ir kas tai sistemingai vykdo, ogi Lietuvos elitas, verslininkai tikrieji patriotai. Patriotizmas, paskutinė niekšų prieglauda. Samuelis Džonsonas. Štai tikrasis patriotų veidas. Išverstskūriai!

slapta istorija

iskvailiojom... tikras zombizmas... juk auksinis zmogus nusove dvi papugas... kur veizi gamtos myletojai? bijau, kad titovas teisus.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS