Mokesčių inspekcija Ukrainai perdavė 80 valstybės konfiskuotų transporto priemonių | KaunoDiena.lt

MOKESČIŲ INSPEKCIJA UKRAINAI PERDAVĖ 80 VALSTYBĖS KONFISKUOTŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ

  • 0

Valstybinė mokesčių inspekcija trečiadienį pranešė nuo pernai lapkričio Ukrainai perdavusi 80 konfiskuotų transporto priemonių.

Jų bendra vertė siekia daugiau nei 181 tūkst. eurų.

„Glaudžiai bendradarbiaujame su Ukrainos savivaldybių administracijomis, girdime jų poreikius ir stengiamės padėti – teikiame įvairią humanitarinę pagalbą. Be automobilių praėjusiais metais taip pat perdavėme konfiskuotų keltuvų, guminių valčių, nardymo įrangos, žibintų, žibintuvėlių prožektorių, stalinių lempų. Bendrai Ukrainai perduota konfiskuoto turto iš viso už beveik 200 tūkst. eurų“, – sako VMI kancleris Dainius Jasiulis.

Anot jo, artimiausiu metu paramai taip pat bus perduota mobilių telefonų ir planšetinių kompiuterių už daugiau nei 11 tūkst. eurų.

Bendrai Ukrainai perduota konfiskuoto turto iš viso už beveik 200 tūkst. eurų.

 

Transporto priemonės perduotos Kyjivo sirtyje esančių Bučos ir Skviros, Donecko srityje esančio Kramatorsko, Chmelnickio to pat pavadinimo srityje, Žitomiro srityje esančių Narodičių miestų bei Chersono srityje esančio Černobajivkos kaimo administracijų atstovams.

Daugiausiai tai dyzelinių variklių, didesnio pravažumo transporto priemonės, pavyzdžiui, visureigiai, vienatūriai, vilkikai, krovininiai automobiliai, mikroautobusai ir keleiviniai autobusai, universalo kėbulo tipo automobiliai.

Į VMI apskaitą perimamos tik identifikuotos, tinkamos eksploatuoti transporto priemonės. Jos arba perduodamos kaip humanitarinė pagalba, arba biudžetinėms įstaigoms, arba parduodamos.

Gairės: karas Ukrainoje, automobiliai, konfiskuoti, VMI, perdavė, transporto priemonės
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS