Lietuva neturtingoms valstybėms skirs dar 3 mln. eurų paramos | KaunoDiena.lt

LIETUVA NETURTINGOMS VALSTYBĖMS SKIRS DAR 3 MLN. EURŲ PARAMOS

  • 3

Lietuva neturtingoms pasaulio valstybėms skirs dar 3 mln. eurų paramos, nutarė Vyriausybė.

Ministrų kabinetas trečiadienį suteikė įgaliojimus finansų ministrui Viliui Šapokai pasirašyti įsipareigojimo dokumentą, pagal kurį Lietuva Pasaulio banko Tarptautinės plėtros asociacijai skirs 3 mln. eurų.

Lietuvos įnašas naujausiame asociacijos išteklių papildymo etape bus mokamas trimis dalimis 2018-2020 metais.

Lietuva Tarptautinės plėtros asociacijos nare tapo 2011 metais ir įsipareigojo kas trejus metus papildyti jos išteklius. 2012 metais Vyriausybė tam skyrė 2,4 mln. eurų, o 2015 metais - 2,47 mln. eurų.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Anonimas

Pas mus zmones vargsta.Is sono atrodo kad laksto su masina kalba su mobiliakais.Stato namus is paskolu ar uzsienij dirbantys.Cia tik is sono taip atrodo o tikrove tai liudna.Jei butu gerai savizudybiu nebutu ir nelektu i uzsieni.Mes is laisves is oro pinigu nepaimam.Jug viskas kainuoja.Ar ne.

Anonimas

Ubagai,ubagams duoda.

Anonimas

te gu lietuva savo ubagus šelpia ,o jau pensininkai ir vaiku yra ant visišks bado ribos,- ir kam protas visiškai nedirba ,kad okius pasiulymus pati ubage budama kitus šelpia- taip išeina kad.- kad meluojama saviem meluoja ,kad neturi pinigu pensijoms didinti ,o kitiems turi - kad apmeluojami ir skriaudziami pensininkai tai seniai aišku- neuzjaucia savu vargšu kaip patys priede

SUSIJUSIOS NAUJIENOS