Lietuvoje paslėptais galimais KGB - tais : januška , valatka borisu ,šindeikiu, miliute, kubiliumi ,juknevičiene,,jakilaičiu.tapinu ,budriene,, laurinavičiumi,, bumbliausku,,landsbergiu , ožiu, magnolija,mačiuliene,,pumprickaite,, urbonaite,bieliniu,gaidžiu, gentvilu ir eilę kitų paslėptų KGB-tų, kurie 36 metai Lietuvoje būdami prie valstybės LOVIO, ar arti jo -- mulkina žmones ir išgyvena KITŲ sąskaita
„Paskutinės „Baltijos tyrimų“ apklausos rodo, kad, praėjus 6 mėnesiams po naujos Vyriausybės patvirtinimo, visuomenė labiausiai nepasitiki būtent premjere Ingrida Šimonyte ir dar dviem jos Vyriausybės ministrais. ... Kaip parodė tyrimas, beveik penktadalis (18 proc.) apklaustų Lietuvos gyventojų ministrę pirmininkę Ingridą Šimonytę nurodė, kaip visuomenės veikėją, kuria jie šiuo metu labiausiai nepasitiki.“ - pacitavau pora sakinių iš: Benas Brunalas, ELTA, 2021 m. liepos 2 d. 13:07 - - lrytas lt
„Kaip rodo naujausios naujienų agentūros ELTA užsakymu atliktos „Baltijos tyrimų“ apklausos, nuo lapkričio mėnesio labiausiai (5 procentiniais punktais) sumenko užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio palankus vertinimas.
Sausio 24 – vasario 4 dienomis vykusių apklausų metu Lietuvos diplomatijos vadovą palankiai vertino 16 proc. gyventojų, o nepalankiai 76 proc.“ - - 2022-02-28 12:22, Benas Brunalas, ELTA kauno.diena.It
ALIŠAUSKIENĖS apklausai neginčijamai daro konservKGB-tai -- todėl jos apklausoje yra daug kgbe OŽIO smarvės , ypač Žemaitaičio adresu, nes Žemaitaitis s k a n d i n a ne tik KONSERVUS , bet ir skvernelinių-liberalų CHUNTĄ.---Keista , jog ir ALIŠAUSKIENĖ pasidavė kgbe OŽIO tvarto įtakon.
Tik nereikia kabint žmonėm ant ausų makaronus ir skleisti liamzbirbių šutvės padugnių tokių kaip kasčėjus ir šimon kapliadantis transvestitas melą ir kliedesius, kaip tik auga eilinių žmonių pasitikėjimas REMIGIJUM ŽEMAITAIČIU ir jo partija NEMUNO AUŠRA, šaunuolis REMIGIJUS ŽEMAITAITIS kuris pasisakė apie žydų okupantus ir teroristus ir apie tą kruvinajį mėsininką kiaulesnukį žydpalaikį netaniaką kuris pražudė daugiau kaip 70.000 tūkstančių nekaltų palestiniečių moterų ir vaikų, pagarba REMIGIJUI ŽEMAITAIČIUI, būsimam Lietuvos Prezidentui po gitano nausėdos, sekmės darbuose REMIGIJAU !!!!!
O aš labai nepasitikiu KD- pranešė apie raketos nuolaužų pavojų ir pamiršo informuoti apie eigą... O jos jau vakar nukrito 2000 km. į pietryčius nuo N. Zelandijos. Neblogas apsiskaičiavimas, ar ne? O Žemaitaičiui linkiu neiškristi kaip tos nuolaužos iš Lietuvos politinės padangės.
Konservuoti komunistai ir liberastai šalin savo mėšlinus nagus nuo Žemaitaičio!!!!! O tomis pseudoapklausomis kurios tik atspindi ydėtų į apklausėjų kišenę sumą, tad nepudrinkit smegenų su nupirktomis apklausomis o įsiklausykite ką šneka paprasti žmonės.,
Net jei ir 100 kartų tai kartosite - nepasidarys tiesa. Mano aplinkoje 95% palaiko Remigijų. Jis užduoda teisingus klausimus ir išsako teisingas mintis. Joks kiekis pilamų žurnalistų srutų to neužgoš
Kaip gali juo pasitikėti, jei jis su Nemuno aušra ir socialdemokratais galimai balsavo ir už tėvų ir senelių sodybų paveldėtojų apmokestinimą nekilnojamo turto mokesčiu ir už mažesnį NT mokestį sau už prabangų namą? Galimai balsavo už didesnį vidutines pajamas gaunančių individualiai dirbančių apmokestinimą ir milijonierių palikimą mokesčių rojuje? Kaip gali juo pasitikėti, kai jis su socialdemokratais galimai balsavo už prezidentės Grybauskaitės iškovoto 9 proc. PVM daugiabučių šildymui panaikinimą ir PVM padidinimą iki 21 proc.?
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)