Pasirodo premjierė neįgali suformuoti savo kompetentingos ŠVARIOS komandos. O šis profesorius,siekdamas karjieros,stojo į vieną š.... po to perstojo į melagių partiją,kad tik turėtų valdininkų apsaugą ir galėtų perpumpuoti ES pinigėlius į savo kišenę. O čia visi savi,galimai ir nubyra kai kas,todėl skaidrumu nesirūpina. Visuomenininkai VERTI APDOVANOJIMŲ,išaiškinant valdininkų aplaidumą. Tik PREZIDENTUI AMBICIJOS GALIMAI NELEIS jų apdovanoti.
Ale, kažkokie avidvakos toje mūsų valdančiojoje koalicijoje - uždarytų portalą "15 min." ir dingtų visos problemos. Mūsų Ingutė galėtų ir toliau produktyviai konsultuotis su Jukna kaip efektyviau tratinti ES skirtas Lietuvai paramos lėšas.
„Skandalinga: nufilmavo, kaip LRT ištransliuoja pedofilo aukų pavardes“ - taip suprantu, kad kišeniniai konservatorių prokurorai šito nusikaltimo netirs ir nebaus?
O kiek LT organizuojama visokių mokymų... Civilinė gynyba, pilietinis pasipriešinimas, priešgaisrinė, pirmoji pagalba, įvairūs kvalifikacijos kėlimai viešbučiuose ir poilsio namuose... Gal derėtų pasidomėti, ar tikrai visi reikalingi ir tinkamai vyksta.
Tai ar byra rusofašistų kniaginios, kgb šatrijos prunskevnos, invazinio užpiskio sukurta gerai organizuota gauja (žemėtvarkininkų, NMA, nžt ) ? Pirmiausia iš žemkės išvykit prunskevnos globotą zadanijininkę romcę, aferų kūrėją.
Ruskių kniaginios, KGB šatrijos prunskevnos irštvos torpediniam atžalynui kapiec ateina. O kada prisišikusi apskrities žemėdarkininkų zadanijininkų gaujos vedlė ramūcė bus išpašolvoninta ? Negi, po tiek aferų grobiant svetimas žemes, toks sutvėrimas šventuole patapo. Panašu, ten daugelio aferų grobt ES milijardus irštva.
Tai, rapucha, tas portalas "15 min", neduoda mūsų Ingutei ramiai konsultuotis su Jukna. O, buvo taip patogu su tuo mokslo vyru konsultuotis dėl efektyvesnio ES lėšų panaudojimo.
Geriausios paskaitos - niekas netriukšmauja, neužduoda durnų klausimų. Užpildei dienyną ir ramu, o pinigai įplaukė į sąskaitą. Čia panašiai kaip kokiam autobuso vairui geriausi maršrutai be keleivių - "veži orą", niekas nebumbės, nenukris, jokių nesąmonių...
bailiui , įstatymų pažeidėjui, melagiui , greičiausiai dar ir kvailiui pasivadinusiam Žilvinas Vaflis . Būsi patrauktas teisinėn atsakomybėn už melą ir įžeidimą
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)