Prezidentas pratęsė galimybę nuo vėžio gydomam premjerui nebūti darbe | KaunoDiena.lt

PREZIDENTAS PRATĘSĖ GALIMYBĘ NUO VĖŽIO GYDOMAM PREMJERUI NEBŪTI DARBE

Prezidentas Gitanas Nausėda mėnesiui pratęsė galimybę nuo limfomos gydomam premjerui Sauliui Skverneliui dėl sveikatos priežasčių pagal poreikį nebūti darbe.

Šalies vadovo dekretas tokią galimybę Vyriausybės vadovui numato iki lapkričio 8 dienos, BNS patvirtino prezidento atstovas spaudai Antanas Bubnelis. Iki šiol ši tada buvo spalio 4-oji, penktadienis.

Premjeras S. Skvernelis rugsėjo pradžioje pranešė, kad susirgo pirminės stadijos limfoma – kraujo sistemos vėžiu.

Iki šiol premjeras darbe nebūdavo atskiromis dienomis, apie jo nedarbingumą informuojama darbotvarkėje. Premjerui nesant, jį pavaduoja energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas.

Rašyti komentarą
Komentarai (10)

taip

Dievas yra......

..

Yra juk lygus tarp lygių...

KONSTITUCIJA

Taigi: "Kol nėra Ministro Pirmininko ar jis negali eiti savo pareigų, Respublikos Prezidentas ne ilgesniam kaip 60 dienų laikui Ministro Pirmininko teikimu paveda vienam iš ministrų jį pavaduoti, o kai tokio teikimo nėra, Respublikos Prezidentas vienam iš ministrų paveda pavaduoti Ministrą Pirmininką" (K.87str.2d.) - kadangi premjeras 'atostogauja' nuo rugpjūčio 12 d., tai... vargu ar Prezidentui tinka rizikuot apkalta sau bandant peržengti tą Konstitucijoj nurodytą ribą. (būtina nepamiršt kad Premjero darbas yra 24 val. per parą - aiškiai jis dabar to NESUGEBA)
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS