Prezidentė: Lietuva niekada nebuvo tokia saugi, kaip dabar | KaunoDiena.lt

PREZIDENTĖ: LIETUVA NIEKADA NEBUVO TOKIA SAUGI, KAIP DABAR

  • 16

Minint 15-ąsias Lietuvos narystės NATO metines, prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad šalis niekada nebuvo tokia saugi, kaip dabar.

„Lietuva, galima tvirtinti, niekada nebuvo tokia saugi, kaip dabar“, – prezidentės spaudos tarnybos ketvirtadienį išplatintame garso įraše sakė šalies vadovė.

„Todėl narystė NATO tai yra mūsų galimybė gyventi taikoje, kurti savo valstybę tokią, kokios patys norime“, – pridūrė ji.

Pasak D. Grybauskaitės, Lietuva istoriškai yra nukentėjusi dėl sudėtingų geopologinių iššūkių, bet šiandien NATO garantuoja, kad „okupacijos, trėmimai ir mūsų žmonių persekiojimas niekada nepasikartos“.

Lietuva Aljanso nare tapo 2004 metų kovo 29 dieną, kai Vašingtone buvo deponuoti Šiaurės Atlanto sutarties ratifikavimo raštai. Narystės metinės ketvirtadienį bus paminėtos Seime.

Rašyti komentarą
Komentarai (16)

pjanas

prisisiūk kokį maišelį savo nuopelnams susikrauti nes tumbos kišenių neužteks ir nepamiršk baigiant kaip brežnevas kokią nors aukščiausio laipsnio skardos gabalą pasikabint ir Raselei nors aliuminę už ruporo rusai puola vaidmenį

TvartelioZinos

Marse 28 celsiai pagal farengeita

TvartelioZinos

Pasla na...,..
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS