Seimo Etikos komisija pradėjo tyrimą dėl R. Žemaitaičio pasisakymo | KaunoDiena.lt

SEIMO ETIKOS KOMISIJA PRADĖJO TYRIMĄ DĖL R. ŽEMAITAIČIO PASISAKYMO

Seimo Etikos ir procedūrų komisija (EPK) trečiadienį vienbalsiai pradėjo tyrimą dėl Remigijaus Žemaitaičio pasisakymo apie nugriautą palestiniečių mokyklą.

Tyrimo EPK ėmėsi gavusi Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos skundą, kurį pasirašė ir Liberalų sąjūdžio bei Laisvės frakcijų vadovai, taip pat dėl to buvo gautas piliečio skundas.

R. Žemaitaitis, komentuodamas sekmadienį Izraelio pajėgų nugriautą palestiniečių pradinę mokyklą, asmeninėje feisbuko paskyroje rašė, kad „be Putino dar vieni gyvuliai atsirado Pasaulyje – IZRAELIS“.

„Po tokių įvykių, nelieka nuostabos, kodėl gimsta tokie pasakymai: Lipo žydas kopėčiom ir nukrito netyčiom. Imkit, vaikai, pagaliuką ir užmuškit tą žyduką...“ – teigė jis.

R. Žemaitaičio pareiškimą pasmerkė Izraelio, Vokietijos, Jungtinių Valstijų, Nyderlandų ambasadoriai, aukščiausi šalies pareigūnai. Vilniaus apylinkės prokuratūros prokurorai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo neapykantos skatinimo bei kurstymo.

Pats parlamentaras antradienį BNS sakė teigiamai vertinantis tokį teisėsaugos žingsnį, nes „bus proga dar labiau visuomenei atskleisti, parodyti, kaip Izraelis ir Izraelio vyriausybė, kaip kokie komunistai, bolševikai, griauna kitoje valstybėje, kitoje šalyje mokyklas už Europos Sąjungos (ES) pinigus pastatytas“.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Suvalkietis

Šaunuolis Ž.Jie taip pat yra vieni iš agresorius kaip ir rusai.Sovietmečiu buvo Kagėbistai,organizavo žmonių vežimą į Sibirą.Parazitai.

Linas

Kodėl Izraelis griauna palestiną ir tai normalu. Reikia tylėti. Atsipeikėkit.

Bembis

Šaunuolis. Teisybę pasakė. Už teisybę visi siunta. Žydai valdo pasaulį, kur pažvelgsi, ten valdžioje sėdi. O Žemaitaitis dar kartą šaunuolis vyras. !!!!!!!
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS