Apie partnerystės įstatymą: tai būtų idealus laikas | KaunoDiena.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Apie partnerystės įstatymą: tai būtų idealus laikas

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
viktorija

negi tiek daug yra tu issigimeliu,kad net konstitucija reikia keist,man atrodo,kad is gero gyvenimo tas issigimimas,visi per daug gerai gyvena,reikia hitlerio,kad dingtu issigimeliai
0
0
Voras

Nesvaikit su savo partneryste,jei jau taip tai ir suo yra partneris
5
0
Pritariu. Dabar tikrai idealus laikas!

Jeigu jau išdulkinsite žmones su visokiais NT mokesčiais, tai kodėl dar neišdulkinti tiesiogiai su visokiom pedopartnerystėm?
7
0
Mikalda

Čia Jūratė Skėrytė iš BNS taip sveikina visas mamas Motinos dienos proga. Išpila šūdo kibirą šventės proga. Ir kaip su tokiomis BNS mergelėmis kovoti - kai jų tokie moraliniai principai? Bus sunku
9
0
a...aaaa.... tie vaivorykstiniai šiknakrusiai su vaginlaiżem juratem

visi iki vieno toki patys , tai psichiškai nesveiku su genetiniu broku evoliucijos nuograužos...
8
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Švarzenegeris

Skvernelis sako, kad Palucką ir Žemaitaitį sieja ypatingas ryšys. Tai, matyt, šiems dviems ir reikia to partnerystės įstatymo. Nes jokiam normaliam žmogui toks įstatymas nereikalingas.
4
-3
cia manyciau labjau jau reikia sio ,,,istatymo,,, skverneliuj su bartosevicium

jie is vienos ir tos pacios lansbirkiniu pedofilu huntos ...
8
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Laisvės al. partizanas

Reikia ne mutantų partnerystės įstatymų, bet visai ko kita. Su mutantais reikia elgtis kaip elgiamasi su mutantais, kad visi atitinkamos rūšies gyvūnai neišsigimtų. O tiems, kurie nėra mutantai, bet tik iš dyko buvimo ir dėmesio troškimo tokiais apsimeta, pakaktų subines nutarkuoti ir druska pabarstyti.
6
0
Visuose portaluose šitas

tipinis šūddstraipsnis.
7
0
idealus laikas

uzdraust visus iskrypeliu judejimus
9
0
Horacijus

ir bausti
8
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)