Apklausta atskirai ELITAS, atskirai VISUOMENĖ. Vienus apklausinėjo REITINGAI, kitus Spinter tyrimai. Neįsivaizduoju kaip klausdami suprasdavo, žmogus visuomenei priklauso ar elitui? Nes jei elitui, tuomet apklausti turi „Reitingai“ o jei visuomenei - tada „Spinter tyrimai“. Taip DELFI suorganizavo, jie labai yra gabūs ir labai įtakingi. Bet neskaitau aš Delfio jau daug metų, nutariau kad neįdomus, neobjektyvus... ir man įtakos jau nedaro. O pavardės "išrinktųjų" be išimties iš Šimonytės koaliciją liaupsinančių rato; šis faktas perša mintį, jog jokių rinkimų ir nebuvo - susirinko užingridai ir susitarė :)
Deja vu:)))) Brežnevo laikai, kurio švarkas buvo palto dydžio, nes netilpo medaliai:)))) Visuomenės elitas išrinko :)))))) Jakilaitis :)))))),Miliutė , kurios Meška protingesnė už ją, nes tyli:))))) direktorė, valatka :)))))))) Buvo tokia televizijos laida„Talking Heads“, kurioje intelektualūs pašnekovai aptardavo pasaulio aktualijas. Dabar LRT vyksta "Kalbančios subinės", nes kai tik prasižioja iškarta pasklinda demagogijos mėšlo tvaikas:)))) Sekmės dalijantis medalius:)))) Pasisiūkit paltus:)))))
už komunistus? Matosi :)) Neitinka visi, kurie šukuoja ambalo bebrus prieš plauką :))) Kodėl yu užsimaskavęs po "Neutralus" tas pats kacapas kremlinis :)) putin xuilo, raška GAVNO :)))
už komunistus? Matosi :)) Neitinka visi, kurie šukuoja ambalo bebrus prieš plauką :))) Kodėl yu užsimaskavęs po "Neutralus" tas pats kacapas kremlinis :)) putin xuilo, raška GAVNO :)))
iškreipta psichika pas burliokus, kad bando sutapatinti konservatorius su KGB :))) Tai vissiško debilo pastangos:))) Kaip tik konservatoriai visą laiką KGBistus dulkino per visus galus :)) Kacapams kremliniams kiaušus spardė labiausiai, ir dabar, tas kremlinis izgojus bando apversti viską aukštyn kojom :))) Debile tu, konservai buvo ir liks aršiausi tavo veislės priešai :))) Tavo debiliškos pastangos tiesiog juokingai juokingos :))) Ai, pašol n/x, maskolių veisle.
ar galima ižeisti kremlinį kacapą? Jokiu būdu. Jis jau gimė dvokdamas srutomis, nes tokia jo aplinka. Evoliucijos aplenkta. Ane, etatini izgojau :))) Linkėjimai srutini, nuo lietuvių tautos :))) Griovių pas mus netrūksta :))
burlioke, apsimetes mandavoške, protingesnis netapsi :))) PUTIN XUILO, RAŠKA GAVNO :)))) Izgojau, dvoki kremlinėm srutom nuo gimimo genetiškai, :))) apsimesti kuo kitu tau, išsigimėli, nėra jokių šansų :)))
Jakilaitis mano pats nemėgstamiausias, nes labai tandencingas , uždavęs klausimą , tuojau pat nutraukia ir pats pradeda aiškinti atsakymą , norėdamas pasirodyti ''gramatnas'' ,BET EKRANE TAIP DURNAI ATRODO , KAD NEDUOK DIEVE . Panašiai elgiasi ir Paleckis
Koks netikėtumas,.Jau dug metų tos pačios pavardės o kiti žurnalistai tada jau stagnacijos būsenoje ir jokios evoliucijos,nes jie nesugeba būti įtakingi.
Tai nieko naujos visi iš vieno tvartelio ir pučiantys tą pačią dūdą ir dar už ne mažus pinigus iš biudžeto ,kaip LRT direktorė ir jos pasamdyti žurnalistaiN,Neteko matyti diskusijų apie vertybes su skirtingų nuomonių diskusijų dalyviais o demokratiją jie pavertė mažumos diktatūra ir gerai organizuotu Vilniaus burbulu.Galėtų Valatka,Tapinas kuris tai visuomenininkas, nes labiau apsimoka,tai žurnalistas,Jakilaitis,Miliūtė, gali po vienu uabu dirbti ,o ne sukūrę atskiras tą pačią propagandą varyti su tais pačiai pašnekovais ir mėšlą mėtyti tik viena kryptimi.Koks buvo laisvas žodis iki 2004 ir dabar kai turi būti viena tiesa,viena partija ir teisingieji nes valdo viską ir visur toli nuo demokratijos ir laisvo žodžio,
JIE VISI TIE PRIPAŽINTI MANO AKYSE RANDASI BEDUGNĖJE... TEGU JUOS IR TOLIAU GARBINA,MYLI LANDSBERGIŲ BENDRUOMENĖ, nes jiems tikrai gerai dirba .Elito pas mus nėra.. . Nejuokinkit .... Elitu aš laikau kultūringus ,sąžiningus su dideliu INTELEKTU žmones , o ne už jų užimamas pareigas ar turtus... Geriausiu TV žiniasklaidos atstovu laikau " Lietuvos ryte" vedantį laidas PALECKĄ . Matyt didelė konkurentė tiems prie bedugnės ar bedugnėje tupintiems žiniasklaidininkams gerb. JANUTIENĖ... Visai nieko dar yra žiniasklaidininkai iš INIT TV.
>Pilnai suprantu "triusiką",nes pirstelėjimas ir pirmas šūdas į "triusikus" sueina,tik vėliau kitur išsisklaido.____"triusike",stengsimės nekakoti nenusimovę.
Sistema mums įkiša į vaizdaskyles tuos pačius veidus, juos zulina daugybę metų. Man jie iki koktumo nusibodę ir nuspėjami ką kalbės. Patys save ir išrenka įtakingiausias, o visuomenė tyliai tyčiojasi. aš tiesiog senokai išjungiau tv ir nenuodiju savęs.
Visuomet maniau, kad žiniasklaidos tikslai užtikrinti, kad būtų girdimos įvairios nuomonės, būtų teikiama objektyvi informacija, skatinamos vertybės, pilietiškumas, ugdoma kultūrą etc... Ar tokiomis savybėmis pasižymi E. Jakilaitis, R. Valatka, R. Miliūtė ir kiti, tikrai ne.
Užtat ir renkami įtakingiausi landzbergyno dvaro pakalikai...
Norėjai pasakyti, nelengva gyventi su originalia, sava nuomone, tvartelio zombi? Taip, nelebai lengva, reikia pačiam galvoti, pačiam ją susidaryti, o ne griebti patiekiamą nuo bliūdelio
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)