Įvertino siūlymą plėsti gynybos įgūdžių kursą mokyklose: ragina tinkamai pasiruošti | KaunoDiena.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Įvertino siūlymą plėsti gynybos įgūdžių kursą mokyklose: ragina tinkamai pasiruošti

5 2025-04-21 17:52

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Tikri

Bepročių sapaliojimai!
1
0
sapnavau

kad ru.ir by . paleido 2000 dronu i taikinius cia .bet visiskai nesugebejom apsigint, kodel? o kas jei tai but buve raketos ? Kareiviai cia nieko negalejo padaryt,tik oro ginyba,tik,kur Ji ?
0
0
Kęstas

Pamatysite kinišką robotą, bėgantį su automatu, greitai bėkite pas Nausėdą ir klauskite, ką daryti. Po Gabrieliaus Landsbergio pabėgimo iš Lietuvos politikos, santykiams su Kinija vadovauja Nausėda. Tie santykiai tokie painūs, kad be gero puslitrio aš negalėsiu jums paaiškinti. Trumpai pasakius, atrodo, kad mes durniausi pasaulyje, vieninteliai supykdėme Kiniją, niekas kitas to nedaro. Laukite daug Tien Kung Ultra kopijų, bėgiojančių su automatais. ("Mokslas, studijos ir ekonomika" ... Teikia „Blogger“)
1
0
Iki pergales

Tai taip, galit uzzombinti tuos kurie dar gyvena is tėvų kisenes, nes jau neimanoma tu, kuriuos apkrausit dar didesniu kiekiu kokesciu, savo karui. Pilietiskumo ikresit :D jus geriau saves paklauskit, kas jus gintu ta diena x, supisti valdziazmogiai, vagys, pedarastai ir dar pedofilai ( konservatos )
1
0
ai

konservastiai nuo sovietu nesiskiria niekuo
2
0