Korupcija iš ligoninių ir poliklinikų nesitraukia | KaunoDiena.lt

KORUPCIJA IŠ LIGONINIŲ IR POLIKLINIKŲ NESITRAUKIA

  • 28

Korupcija iš ligoninių ir poliklinikų nesitraukia. Gėlės, šokoladas ar vokelis gydytojui vis dar yra kasdienybė, praneša LNK žinių tarnyba.

Kyšius medikams vis dar duoda nemaža dalis pacientų. Dažniausiai kyšininkaujama didžiausiose respublikinėse ligoninėse.

Kas ketvirtas jų pacientas davė kyšį. Rajoninėse ligoninėse kyšį davė kas penktas pacientas.

"Atnešiau 10 rožių, Penkias duosiu seselei, penkias gydytojai", - sako su rožių puokšte atėjusi močiutė.

Rašyti komentarą
Komentarai (28)

NIURZGALIAMS

TEKO NE KARTĄ GYDYTIS IR LIGONINĖJE--NIEKAS NEREIKALAVO,NIEKAM NEDAVIAU JOKIŲ KYŠIŲ,,VISADA ŽIŪRĖJO,GYDĖ,GULĖJAU IR REANIMACIJOJ IR SKYRIUJE KAUNE IŠEMINĖS ŠIRDIES LIGŲ,-NETURIU JOKIŲ PRETENZIJŲ NEI GYDYTOJAMS,NEI KITAM MEDIC.PERSONALUI,NEI SLAUGUTĖM .NESUPRANTU,GAL JŪS PATYS ATEINATE PAS GYDYTOJĄ SU PRETENZIJOMIS,NETURĖDAMI SUPRATIMO APIE GYDYMĄ,DĖKINGA IR ŠEIMOS GYDYTOJAI IR KARDIOLOGEI IR VISIEMS SU KURIAIS TEKO SUSITIKTI.

Medikas

Mielieji , iš kur tiek pykčio ir neapykantos ? Na , netobula ta mūsų visuomenė : kiek čia visko ... Nuo nesibaigiančių valdžios pažadų ir net iki smurto prieš vaikus . pasiteiraukite valdžios vyrų ir moterų kokie gi ištikro tie mūsų atlyginimai . Po paskutinio pakėlimo kai kuriose ligoninėse gydytojo specialisto atlyginimas su mokesčiais pasiekė 1289Eur. ( apie 800 Eur. atskaičius mokesčius ) , o jaunesniojo rezidento 1346 Eur. Ar ta Mūsų visuomenė tikrai pritaria tokiems savo gydytojų atlyginimams ? Ar tokie sprendimai tikrai skatina tobulėjimą ir kelią link darnios visuomenės ? Atsiprašome , kad mūsų tarpe pasitaiko ir tikrai sumaterialėjusių kolegų ...

Kaunietis

Jeigu neduosi kyšio negydys.Ir atlyginimai dideli nepadės.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS