Prezidentė pasveikino Rusijos vadovą | KaunoDiena.lt

PREZIDENTĖ PASVEIKINO RUSIJOS VADOVĄ

Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Rusijos prezidentą Dmitrijų Medvedevą šalies Nacionalinės šventės - Rusijos dienos - proga.

Lietuvos vadovė sveikinime sako besidžiaugianti, kad šiemet minėdami Lietuvos ir Rusijos diplomatinių santykių užmezgimo dvidešimtmetį, turime išplėtotus ir įvairiapusius politinius, ekonominius, kultūrinius ir visuomeninius ryšius, teigiama Prezidentūros pranešime.

"Siųsdama savo sveikinimus Jums Rusijos dienos proga noriu palinkėti, kad šis bendradarbiavimas tiesiogiai prisidėtų prie mūsų šalių ekonominio stiprėjimo, laisvės ir demokratijos vertybių puoselėjimo bei viso regiono saugumo, stabilumo ir gerovės didinimo", - rašo D.Grybauskaitė.

"Neabejoju, kad bendra atsakomybė ir bendri veiksmai kuriant kiek įmanoma palankesnę aplinką taikiam ir darniam vystymuisi yra mus vienijantis interesas. Kviečiu siekti šio intereso įgyvendinimo vystant bendrą veiklą ir projektus pačiais įvairiausiais klausimais - pradedant Baltijos jūros ekologinės sistemos išsaugojimu ir baigiant regioninio bendradarbiavimo stiprinimu", - rašoma Prezidentės sveikinime.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

manome

butini draugiski , kulturiniai bei ekonominiai ir visi kiti geri santykiai ne tik su Rusija ir kitomis aplink ir toliau esanciomis valstybemis, nes liaudis tikrai nenori piktai bendrauti,butina 21am ismokti visiems gyventi patogiai, draugiskai,linksmai ir atsakingai,padedant vieni kitiems ,atsitikus nelaimei ,o dziaugtis atejus laimei.

joo

Cia perskaiciau ne palinkejimus, o pretenzijas ir Lietuvos siu tikslu siekio is rusijos valdzios puses. :D Idomus sveikinimai, laaabai. :D

SUSIJUSIOS NAUJIENOS