R. Karbauskio įmonė gavo leidimą prie Kauno marių laikyti danielius | KaunoDiena.lt

R. KARBAUSKIO ĮMONĖ GAVO LEIDIMĄ PRIE KAUNO MARIŲ LAIKYTI DANIELIUS

  • 6

Prie Kauno marių, „valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio valdose, įstatymų pažeidimų radusiems gamtos sargams teks sudėti ginklus. Mat su politiku siejama įmonė, kuriai buvo nurodyta išgabenti žvėris, gavo kitą leidimą, ketvirtadienį rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

Žemės ūkio inovacijų centras, kurio 100 procentų akcijų priklauso „Agrokoncernui“, leidimą gavo iš Aplinkos apsaugos agentūros.

„Sprendimas suteikti leidimą Žemės ūkio inovacijų centrui laikyti nelaisvėje laukinius gyvūnus priimtas atsižvelgiant į surinktus faktinius duomenis ir į tai, kad gegužės 5-ąją įsigaliojo Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas „Dėl fizinių asmenų lankymosi apribojimo Žemės ūkio inovacijų centrui priklausančioje miško žemėje“. Žemės ūkio inovacijų centras teiktame prašyme leidimui gauti nurodė, kad planuoja nelaisvėje laikyti 5 danielius (Cervus dama)", – paaiškino Aplinkos apsaugos agentūros direktorė Aldona Margerienė.

Dienraštis pažymi, kad Kauno marių regioninio parko apsaugos reglamentas neleidžia tverti miškų, išskyrus rengti aptvarus medžiojamiems gyvūnams. Žemės ūkio inovacijų centras yra prie Meilės įlankos aptvėręs 11 hektarų teritoriją.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Alis Petkus...

nuotrauka labai tendencinga... o kad danielius augins, tai kam čia tas turi rūpėti... rašykit geriau, ką dirba ir ruošiasi daryti... diskutuokit, o ne piūdykit...

Anonimas

Vis delto lieka neaisku, kokiu tikslu nelaisveje laikomi zvereliai? Juos augina zoologijos sodui, ar medziotojams?

nuostaba

Gal tokių yra ir Panemunėje, kur gyvena labai nepriklausomi, labai nekorumpuoti buvę Kauno savivaldybės administracijos vadovai? Gal tokių yra ir Fredoje, kur gyvena labai nepriklausoma, labai nekorumpuota Kauno profesūra?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS