Arkliškas genialumas | KaunoDiena.lt

ARKLIŠKAS GENIALUMAS

Praėjusią savaitę LRT paskelbė europinio lygio tyrimą – išsiaiškino, kiek Seimo nariai išleido regionų žiniasklaidai. Sensacija – 141 parlamentaras 105 tūkst. eurų paklojo skelbdami veiklos ataskaitas ir sveikindami vietinius su šventėmis. Net ir šių armagedoniškų išlaidų lyderius susekė: 5 tūkst. išleido S. Gentvilas, M. Puidokas – dar 4,5 tūkst. Ir kiti pinigus „laidojo“. Totalinis siaubas.

O ką pati LRT, kuriai šiemet numatyta bemaž 63,5 mln. biudžeto eurų, vėl algas šlykščiai didinsis? LRT vadai argumentuoja: daugiausia pinigų išleidžiama turiniui. Žiūrime, kokios čia prabos tas turinys. Na, na... Kur dingo spaudos apžvalga rytais? Seniai nebėra. Vietoj to brukamas feisbuko naujienų kratinys – kas tądien kokį skiedalą katapultavo į viešumą. Tik nuo kada feisbukas, kuris iš esmės yra informacinis sąvartynas, pakeitė profesionalią žiniasklaidą?

Ar nacionalinio transliuotojo misija yra propaguoti kolektyvizmą, sovietinių agitbrigadų traškesius ir lavinti žmonių estetinį skonį namudiniu bliovimu vienu balsu?

Na, dar yra „Duokim garo“. Jei jau prakalbome apie profesionalumą, tai ar nacionalinio transliuotojo misija yra propaguoti kolektyvizmą, sovietinių agitbrigadų traškesius ir lavinti žmonių estetinį skonį namudiniu bliovimu vienu balsu?

O kaip ten dėl tarnavimo vienai partijai? Ne vienas Seimo narys jau seniai erzeliuoja, kad į laidas kviečiami tik tie patys, kiti – nepageidaujami. Ar čia šitaip skatinama politinė diskusija ir demokratija Lietuvoje?

Dar įdomiau būtų sužinoti, už kokį genialumą LRT funkcionieriai R. Baltaduonis vien per 2019-uosius gavo 121,6 tūkst., o T. Rytel – 99 tūkst. eurų? Atlyginimai ir vėl smagiai kyla. Pernai nacionalinio transliuotojo algoms buvo numatyta 16,4 mln. eurų, o šiemet – jau 19,9 mln. eurų. Ar ne čia totalinis siaubas, nesikeikiant?

P. S. Kaip pasakytų O. Benderis, „kongenialu“. Šio žodžio priešdėlis čia, matyt, kilęs iš rusiško daiktavardžio „konj“ – arklys.

Rašyti komentarą
Komentarai (18)

Vilnietis

Na gerai kai yra DUOKIM GARO-daugiau nieko gero neliko. Tik bebalsių mėgėjų šūkaliojmai stripnėjimai.TEISINGAI PASKĖ kopozitorius NOVIKVAS -taižemo lygio savivekla o ne muzika.VISŠKAS DEGRADAVIMAS LTR.

Nežiūrovas

Žemiausio lygio tv yra LRT. Jau nekalbu apie debiliškus "Duokim garo" ir "Sveikinimų" koncertus. Tai yra visiškas nuprotėjimas ir kaimo skonio puoselėjimas. Nejaugi dar yra klausančių? O ir vedėjų lygis. Ypač sužvaigždėjęs Mikalauskas, kuris net Lietuvos geografijos neišmano. O dar regionų žurnaistų lygis. Baisu klausyti. Pradinių klasių mokytojų lygis. Pasakoja, kaip maižiem vaikam. Ir negana to, atsistoję prieš kamerą, nesugeba paslėpti savo komplekciškumo. Jeigu kompleksuoji prieš kamerą, tai jau geriau kalbėk už kadro. Bet tai tikriausiai pačios LRT problema. Dori žurnalistai neina dirbti į LRT, kuri yra žemiau regioninių tv lygio.

Vilnietis

O garso kokybė siaubinga. Vedantysis kalba normaliu tempu o atsakantis pliurpia kaip kulkosvaidis. Gal garso operatoriams Bukalaurams nuo to atlyginimas priklauso-kuo daugiau žodžių per minutę.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS