Filipo misija | KaunoDiena.lt

FILIPO MISIJA

Toks didelis ir pūkuotas blizgančia butaforine karūna, skirtingais sportiniais batais a la "dvylikametės svajonė", su prie jų priderintomis treningo kelnėmis ir, žinoma, pagyvenusias damas hipnotizuojančia šypsena – toks rusų estrados hiperžvaigždė Filipas K. pasirodė Lietuvos žemėje Rusijos prezidento rinkimų išvakarėse.

O kad Maskvos tuo metu iš vidaus nesusprogdintų glamūrinė tuštuma, Filipo K. nebuvimą tuokart kompensavo mažai kuo jam nusileidžiantis Žmogumi lėle pramintas brazilas Rodrigo Alvesas, kuris Rusijos sostinėje lepinosi grožio procedūromis. Bet kalba ne apie tai.

Kilo klausimas, ar atsitiktinis Filipo K. koncertinis turas, praėjus vos savaitei po Lietuvos valstybinės šventės ir artinantis didžiosios kaimynės kad ir butaforiniams prezidento rinkimams?

Žinoma, ne. Tik šįkart V.Putino pasiuntiniui, minkštosios galios tankui ir prorusiškos kultūros nešėjui buvusios imperijos pakraščiams teko kiek neįprastas vaidmuo, ir tą pripažino pats rožinių sportbačių žvaigždė, sutrikusiu balsu ambasadoje taręs: "Pirmąkart balsuoju užsienyje."

"Už stiprų prezidentą, už stiprią Rusiją, už tikrą Rusiją, kurioje gimiau!" – rėžė dainininkas, dėl kurio favorito rinkimuose niekam nekilo abejonių.

Vien Filipo K. pasirodymas rinkimų apygardoje Vilniuje visiems balsuotojams turėjo prilygti atominės bombos sprogimui. "Tokia žvaigždė remia V.Putiną. Ir mes su juo, kaipgi kitaip? Tik V.Putinas ir niekas daugiau", – tokios mintys apėmė visus, kuriems teko laimė gyvai pamatyti garsenybę.

Filipas K. savo misiją atliko puikiai, Lietuvoje už amžinąjį prezidentą balsavo 85 proc. rinkėjų, tačiau, vertinant skaičius, jam geriau reikėjo važiuoti į Latviją, ten V.Putiną parėmė "tik" 77 nuošimčiai Rusijos piliečių.

Kaip dažnai būna, kitas Baltijos šalis ir šiuo atžvilgiu pralenkė Estija. Ten V.Putiną palaikė 94 proc. rinkėjų. Tiesa, šįkart estai tuo veikiausiai nesididžiuoja.

Rašyti komentarą
Komentarai (19)

ACTO GARINTOJŲ ASOCIACIJOS PIRMININKAS

Kodėl nieko nerašoma apie badaujančius Dauganto gatvėje?

Visiems kas žviegia, jog straipsnis "neprofesionalus"

O jeigu būtų buvęs tekste pašlovintas Vovačka Putinas, tai jau būtų profesionalumo viršūnė? Eikit jūs, profesionalūs padlaižūnai Kirkorovo klausytis :D. Straipsnyje konstatuojami objektyvūs faktai, kaip, kad faktas, jog Žemė sukasi aplink saulę

to Labai neprofesionalus straipsnis

Labai neprofesionalus komentaras. Akivaizdu, kad Kremliaus trolių fabrikas išgyvena negeriausias dienas, jeigu tik tokius sugeba užsakyti. Eikit Kirkorovo paklausyti
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS