Ties praraja – kempinligės apraiškos | KaunoDiena.lt

TIES PRARAJA – KEMPINLIGĖS APRAIŠKOS

Klaikiausia bėda yra ne omikronas ir ne pandemija, o valdančiųjų įtikėjimas į savąjį teisumą. Tai tokia, sakykime, autoreligija su savęs paties kulto elementais. Ką reiškia premjerės mikroisterija, kai ji sriūbavo norinti priverstiniais skiepais visus ištraukti iš mirties nagų? Jos suvokimu, kitaip būti negali, tik taip, kaip ji liepia.

Iš apgailėtinų viršininkavimo pasekmių panašu, kad tokios pat taktikos laikomasi ir politikoje, kuri čia jau seniai yra ne kompromisų menas, o diktatas ir balsas iš Olimpo: "Turi būti tik taip! Mes geriau žinome." Tačiau iš to "geriau žinome" kiekvienąkart išeina vis nauja gonokoko mutacija.

Iki kokios prarajos reikėjo atvesti tautą, kad šios atstovai imtų protestuoti per Sausio 13-ąją? Simptomiška: minia nespėjo išsiskirstyti, o ministrė G.Skaistė jau pareiškė, kad reikia įvesti visuotinį NT mokestį! Čia visiškas nesigraibymas aplinkoje ar jau politinė kempinligė?

Minia nespėjo išsiskirstyti, o ministrė G.Skaistė jau pareiškė, kad reikia įvesti visuotinį NT mokestį! Čia politinė kempinligė ar kas?

Ir nereikia tų epitetų "antivakseriai", "padugnės". Gal jūs ten, valdantieji, apsičiupinėkite vienąkart ne tik Seime ir Vyriausybėje, pakalbėkite su žmonėmis Skuodo rajone, aplankykite rinkėjus, gyvenančius žemiau absoliutaus skurdo. Gi jų yra 140 tūkstančių ir jie neturi už ką atvažiuoti prie Seimo. Paklauskite, ką jie apie jūsų viršininkavimą mano. Pasiseks, jei negausite į profilį.

Sakysite, ką jie supranta, tamsuoliai. Gal ir taip. Tačiau, gerb. valdantieji, turite įsisąmoninti, kad jus išrinko ne Taivane, ne Minske ir ne Briuselyje. Jus išrinko žmonės Lietuvoje, tie patys 140 tūkstančių plius visi kiti. Ir jūs – ne viršininkai, jūs – tarnai, kurie turi tarnauti savo žmonėms. Kad ir kokie jie būtų. Tarnauti jų, o ne Kinijos gerovei. Jūs turite pagaliau įsisąmoninti, kad geopolitikoje esate tuščia vieta, baltojo nieko dainelė. Pats didžiausias prioritetas yra mūsų žmonių poreikiai. Ir jei jums pasakė "eikite lauk", privalote eiti, o ne raugėti ant dviejų kėdžių su alga Vyriausybėje ir Seime.

P.S. 6 mln. eurų fondas dėl dirbtinai sukeltos Kinijos krizės pasekmių jau yra. Kokių dar įrodymų reikia, kad padarytas nusikaltimas valstybei? Net žala įvardyta.

Rašyti komentarą
Komentarai (12)

Anonimas

SAUNU

TAIKOS !!

...kempinlige baisiai biauri skeltanagiu liga[[jie tampa invalidais ,,nebepastovinciais ant kanopu] Zurnalisto palyginimas labai tikslus [taciau su teiginiu ,kad tie bliaunantys prie Seimo ---tai Lietuva----ne ,,nesutinku,,,tie ,kuriuos ten mateme Sausio 13d. tai Lietuvos geda,antipodai Atminties Diena!!! tie bliaunantys ,shvilpiantys ---negalejo buti TEN ir TUO METU.

Azuolas

Žodis v. Rachleviciui. Ponas, gal jau laikas grįžti iš jaukios, turtingos, saugios Anglijos. Gal čia bus aiškiau kas ką daro. Arčiau karo zonos, nusimsit ruzavus akinius...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS