Apklausa: L. Truss išlieka favorite poste pakeisti B. Johnsoną | KaunoDiena.lt

APKLAUSA: L. TRUSS IŠLIEKA FAVORITE POSTE PAKEISTI B. JOHNSONĄ

  • 3

Kovoje dėl britų premjero Boriso Johnsono įpėdinio dar viena apklausa rodo, kad aiški favoritė rinkimuose yra užsienio reikalų sekretorė Liz Truss.

Nuomonės tyrimo institutas „Opinium Research“ šeštadienį pranešė, kad per Konservatorių partijos narių apklausą ji 22 procentiniais punktais lenkė savo priešininką, buvusį iždo kanclerį Rishį Sunaką, rašo agentūra „Reuters“.

Iš 450 partijos narių, kurie, jų pačių teigimu, jau apsisprendė už ką balsuos, 61 proc. įvardijo L. Truss, o 39 proc. – R. Sunaką.

B. Johnsonas, reaguodamas į partijos spaudimą po serijos skandalų ir kelių vyriausybės narių atsistatydinimo, paskelbė paliekantis partijos lyderio ir premjero postą. L. Truss ir R. Sunakas, įveikę kitus kandidatus, liko kovoti lemiamame rinkimų etape.

Apie 200 tūkst. partijos narių per šiuo metu vykstantį balsavimą paštu renka pirmininką. Rinkimų rezultatai turėtų būti paskelbti rugsėjo 5 d.

L. Truss favorite buvo įvardijama jau ir ankstesnėse apklausose.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Aš pati boba,BET...

Jau kaip nusibodo valdžioje šitos durnos bobelkos Ir sita negeresne nežino nei pasaulio istorijos,nei geografijos.Bet lupasi į valdžia.

Daug dirbai,

eik,pailsėsi,Šarik.

ES VAKARUOSE, dar viena ŽIOPLĖ taikosi į v a d o v u s,

nors šiandieną, tokių NEVYKĖKIŲ vakarų valstybėse - pakanka ir be šios.--Juk dėl l y d e r i ų stokos - EUROPOS valstybėse žmonių gyvenimas sparčiais tempais b l o g ė j a, --ir tai daro JANKIAI sąmoningai , kad tokie ŽIOPLIAI taptų VALSTYBIŲ vadovais , kuriuos, KONKURENCIJOS kovoje savanaudiškai galėtų v a l d y t i.--Vien ŽIOPLOS a k u š e r ė s paskyrimas ES Komisijos pirmininke - parodo, jog JANKIAI siekia ekonomiškai s u ž l u g d y t i ES ir tai akivaizdžiai matome, kaip žlugdomas ne tik EURAS, bet ir žmonių gyvenimas.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS