M. Markle tėvas ragina dukrą susitaikyti | KaunoDiena.lt

M. MARKLE TĖVAS RAGINA DUKRĄ SUSITAIKYTI

  • 9

Meghan Markle (Megan Markl) tėvas Thomas (Tomas), su kuriuo ji nepalaiko ryšių, pirmadienį paragino dukrą su juo susisiekti ir sakė, kad jų nesantaika, išprovokuota jos santuokos su Didžiosios Britanijos princu Harry (Hariu), „negali tęstis amžinai“.

Th. Markle'as televizijos ITV laidai „Labas rytas, Britanija“ (Good Morning Britain) sakė, jog „tikisi, kad kažkas išsispręs“, ir pridūrė, kad „tai negali tęstis amžinai“.  

„Neketinu visą likusį gyvenimą tylėti... Iš tiesų būčiau dėkingas, jei ji paprasčiausiai man paskambintų“, – kalbėjo jis.

Th. Markle'as atskleidė nesikalbėjęs su dukra nuo tada, kai jie susipyko artėjant gegužę įvykusioms jos vestuvėms su princu Harry. 

74 metų vyras nedalyvavo vestuvėse dėl širdies operacijos. Prieš tai jis įsivėlė į skandalą dėl gauto užmokesčio už pozavimą paparacų nuotraukoms.

Vestuvių ceremonijos transliaciją Th. Markle'as stebėjo būdamas Kalifornijoje, o jo dukrą prie altoriaus palydėjo būsimasis šešuras –Velso princas Charlesas (Čarlzas).

Šiuo metu Meghan laukiasi pirmagimio, turinčio gimti pavasarį. Seneliu besirengiantis tapti Th. Markle'as sakė, jog „tikisi, kad viskas bus gerai ir kad aš pamatysiu mažąją Meghan ar Harry“.    

„Man turi būti vietos, juk esu jos tėvas“, – kalbėjo jis.

Sasekso kunigaikštienę Meghan pastarosiomis savaitėmis užgriuvo neigiamų žiniasklaidos antraščių lavina dėl esą įtemptų jos santykių su karališkųjų rūmų personalu.

Th. Markle'as stojo ginti dukters ir sakė, kad Meghan „visada pasižymėjo savikontrole“.

„Ji niekada nebūna šiurkšti... ir visada yra labai mandagi“, – kalbėjo jis.

Rašyti komentarą
Komentarai (9)

zelemunčikas

Esu praščiokas todėl man pasistojo klausimas:-ką gero pasauliui nuveikė ši boba,jeigu apie ją rašo net Kauno diena?

Anonimas

Ji niekada nepatyko,visur tik dirbtinas šipsnys,o ji juk vedusi buvo,o kiek dar po to buvo,ir ne iš gerųjų jos partneriai ir buvo. Tiesiog Haris pasirinko ne tą, ir jam kelio kol kas atgal nėra.Gal su laiku ir susiprotės.

kauniete miau

sita kvailiu pora tik juokui; Ir ta juodaode moteris neturejo lysti I karaliu seima; ji niekada netaps ten sava; juolab ,su tuo "karalisku"vejo pamusalu Hariu"
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS