Maskva: numuštas JAV dronas buvo Irano oro erdvėje | KaunoDiena.lt

MASKVA: NUMUŠTAS JAV DRONAS BUVO IRANO ORO ERDVĖJE

  • 7

Irano praeitą savaitę numuštas JAV bepilotis lėktuvas buvo įskridęs į šiitiškos respublikos oro erdvę, nors Vašingtonas tvirtina, kad aparatas skraidė virš tarptautinių vandenų, antradienį pareiškė Rusijos saugumo tarybos pirmininkas.

„Turiu informacijos iš Rusijos Federacijos gynybos ministerijos, kad šis dronas buvo Irano oro erdvėje“, – žurnalistams Jeruzalėje sakė Saugumo tarybos vadovas Nikolajus Patruševas.

N. Patruševas lankėsi Jeruzalėje derybų su JAV ir Izraelio pareigūnais, tvyrant didelei įtampai po birželio 19-ąją įvykusio incidento, kai Iranas numušė amerikiečių žvalgybos orlaivį. JAV prezidentas Donaldas Trumpas (Donaldas Trumpas) buvo įsakęs surengti atsakomąjį karinį smūgį, bet paskutinę minutę jį atšaukė.

Iranas teigia, kad bepilotis lėktuvas „Global Hawk“ pažeidė šalies oro erdvę ties Hormūzo sąsiauriu, bet Pentagonas neigė, kad jis buvo įskridęs į iraniečių teritoriją.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

TUPAS

PRIE KO CIA MASKVA?AR JAU BE RUSU ZINIOS IR NUSISIKT NEBEEIS?

anti-vata

gal tikrai rusai itaise savo gps transyverius salia amerikietisku i tuos bepilocius, del to viska ir zino.

Kaunietis

Turkai rusų faneri numušė virš savo teritorijos,bet Putka paklupde Erdogana ir privertė atsiprašyti,taigi rusų manymu Iranas turi atsiprašyti,kad numušė virš savo teritorijos
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS