Paryžiaus centre apiplėštas ir sumuštas buvęs ekonomikos ministras | KaunoDiena.lt

PARYŽIAUS CENTRE APIPLĖŠTAS IR SUMUŠTAS BUVĘS EKONOMIKOS MINISTRAS

  • 2

Paryžiuje buvo užpultas buvęs Prancūzijos ekonomikos ministras Thierry Bretonas (Tjeri Bretonas), trečiadienį pranešė laikraštis „Le Parisien“.

Leidinio žiniomis, eksministras buvo užpultas dar savaitgalį, bet duomenų apie incidentą pasirodė tik dabar.

Pasak laikraščio, du ginkluoti vyrai vėlai naktį įsiveržė į Th. Bretono namą, esantį Paryžiaus 14-ajame rajone. Tuo metu name, be Th. Bretono, buvo jo žmona ir vairuotojas.

Piktadariai kelis kartus smogė kiekvienam iš jų, paskui užrakino žmones tualete. Nukentėjusiesiems pavyko po kelių valandų atidaryti užrakintas duris ir iškviesti policiją.

Pasak nukentėjusiųjų, nusikaltėliai pavogė brangenybių, įskaitant apie 40 tūkst. eurų kainuojančią apyrankę, taip pat apie 1 tūkst. eurų grynųjų.

Th. Bretonas ėjo ekonomikos ministro pareigas 2005-2007 metais. Šiuo metu jis yra prancūzų bendrovės „Atos“ valdybos pirmininkas.

Kaip praneša šalies žiniasklaida, pastaruoju metu Paryžiuje padaugėjo apiplėšimo atvejų, ypač sostinės prabangiuose ir prestižiniuose rajonuose. Neseniai mieste nežinomi užpuolikai apiplėšė Venecijos princo Emanuele'o Filiberto (Emanuilo Filiberto) ir jo sutuoktinės Prancūzijos aktorės Clotilde Courau (Klotild Kuro) namus.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Nuomonė

Lietuvių gaujos darbas.

Makas

Tai"pabegeliai" atsidekoja uz priemima. Aciu frau frankenstein ir tau makarone.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS