Rusijos CRK: rinkėjų aktyvumas parlamento rinkimų trečią balsavimo dieną viršijo 45 proc. | KaunoDiena.lt

RUSIJOS CRK: RINKĖJŲ AKTYVUMAS PARLAMENTO RINKIMŲ TREČIĄ BALSAVIMO DIENĄ VIRŠIJO 45 PROC.

Rinkėjų aktyvumas Rusijos parlamento rinkimuose trečios balsavimo dienos 18 val. Maskvos laiku siekė 45,15 proc., pranešė Rusijos Federacijos centrinės rinkimų komisijos vadovė Ela Pamfilova.

Jos žodžiais, rinkėjų aktyvumas toliau didės.

Per balsavimą renkami įstatymų leidėjai į 450 vietų Valstybės Dūmą (parlamento žemuosius rūmus), kur „Vieningoji Rusija“ dabar turi 334 mandatus. 225 iš jų renkami pagal partijų sąrašus, o likusieji – vienmandatėse apygardose.

Prognozuojama, kad prezidentą Vladimirą Putiną remianti „Vieningoji Rusija“ išlaikys daugumą Valstybės Dūmoje, tačiau kelios dienos iki balsavimo pradžios šios partijos populiarumo reitingai buvo žemi.

Parlamento ir vietos valdžios rinkimai didžiausioje pagal teritoriją pasaulio valstybėje, nusidriekusioje per 11 laiko zonų, internetu ir asmeniškai prasidėjo penktadienį 8 valandą regionų laiku. Teisę balsuoti šiuose rinkimuose turi daugiau kaip 108 mln. rinkėjų Rusijoje ir dar 2 mln. užsienyje.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Cirkininkas

Kaip ir Baltarusioje, rinkimuose dalyvaus 99,9 proc. rinkėjų, už Putino partiją balsuos 90 proc. Pirmyn į komunizmo pergalę.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS