„Ryanair“ atšauks kas trečią skrydį | KaunoDiena.lt

„RYANAIR“ ATŠAUKS KAS TREČIĄ SKRYDĮ

  • 0

Pigių skrydžių avialinijos „Ryanair“ oficialiai paskelbė, kad dėl koronaviruso pandemijos Europoje sukeltų kelionių apribojimų, šiam žiemos sezonui jie gerokai sumažins skrydžių skaičių.

Oficialiais skaičiavimais, atšauktas bus apytikriai kas trečias skrydis.

Airių bendrovė praneša, kad skrydžių apkarpymai ypatingai pasijaus nuo šių metų lapkričio iki kitų metų kovo mėnesio, rašo „Dailymail“.

„Ryanair“ uždaro pagrindines būstines Corko ir Shannon miestuose Airijoje, taip pat būstinę Toulouse mieste Prancūzijoje visiems penkiems mėnesiams. Kompanijos valdyba tvirtina, kad vienintelis būdas nebankrutuoti – sumažinti skrydžių skaičių, kadangi šiuo metu lėktuvai turi skraidyti pustuščiai.

Skrydžiai itin apkarpomi bus pagrindinėmis kryptimis į Angliją, Airiją, Austriją, Belgiją, Portugaliją ir didžiąją dalį Centrinės Europos.

Tikimąsi, kad apkarpius skrydžius, lėktuvuose keleivių padaugės ir tai padės užpildyti bent 70% lėktuvo vietų.

Deja, tokie apribojimai nepadės išvengti darbuotojų etatų mažinimo. Kol kas nėra tiksliai skelbiama, kiek darbuotojų gali likti be darbo.

Naujienų portalas Anglija.today primena, kad dar rugsėjį kompanija keleiviams pateikė išskirtinį pasiūlymą. Visiems, kurie turi nusipirkę skrydžius, tačiau negali skristi nurodytomis datomis, leidžiama nemokamai pasikeisti skrydžio datą. Nemokamai keisti skrydžių datas bus galima iki pat šių metų lapkričio pabaigos.

„Ryanair“ atstovai sako, kad ši sąlyga skirta tam, kad keleiviai galėtų lengviau apsispręsti, ar nori perkelti savo turimų skrydžių datas, taip pat tam, kad padėtų išvengti galimo chaoso.

Tokią taktiką avialinijos taikė ir pačiame koronaviruso pandemijos įkarštyje, dabar nusprendė šią akciją pratęsti dar dviem mėnesiams.

Tai reiškia, kad jei savanoriškai pasirenkate atšaukti savo skrydį, turite galimybę pakeisti jo datą, o ne tiesiog prarasti ir skrydį, ir pinigus už jį. Šįkart „Ryanair“ valdyba – labai dosni. Skrydžių datas galima nukelti iki pat 2021 metų kovo 21 d.

Esminė sąlyga – skrydžio data turi būti keičiama likus mažiausiai 7 dienoms iki originalios skrydžio datos. T.y. jei sugalvosite skrydį pasikeisti likus vos porai dienų iki skrydžio – to padaryti nemokamai nebegalėsite.

Pirminis šaltinis: https://www.anglija.today/keliones/ryanair-atsauks-kas-trecia-skrydi

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS