V. Putinas: Rusija niekada nesikišo į kitų šalių vidaus reikalus | KaunoDiena.lt

V. PUTINAS: RUSIJA NIEKADA NESIKIŠO Į KITŲ ŠALIŲ VIDAUS REIKALUS

Rusija niekada nesikišo į kitų šalių vidaus reikalus ir neturi jokių ketinimų to daryti, interviu Italijos laikraščiui „Corriere della Sera“ sakė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas.

Interviu laikraščiui prieš ketvirtadienį numatytus susitikimus su popiežiumi Pranciškumi ir Italijos vadovais V. Putinas atmetė kaltinimus, kad Rusija kišosi į JAV ir Europos Parlamento (EP) rinkimus.

„Pats absurdiškiausias dalykas buvo kaltinimai, kad Rusija kišosi į JAV rinkimus“, – sakė Rusijos prezidentas ir pridūrė, kad tyrimo, kuriam vadovavo specialusis tyrėjas Robertas Muelleris, metu „nepavyko surinkti konkrečių įrodymų tiesiog todėl, kad nieko neįvyko.“

Praėjusią savaitę JAV prezidentas Donaldas Trumpas, atrodo, irgi pasišaipė iš kaltinimų, kai Japonijoje vykusio G20 viršūnių susitikimo metu susitiko su V. Putinu.

JAV vadovas pašaipiai pagrūmojo pirštu V. Putinui ir, kvailai šypsodamasis, pasakė: „Nesikiškite į rinkimus“.

R. Muellerio tyrimo išvadose teigiama, kad Rusijos agentai kišosi į rinkimus, jog padėtų D. Trumpui laimėti 2016 metais vykusius JAV prezidento rinkimus, bet nurodoma, kad nepavyko rasti pakankamai įrodymų, kad prezidentas D. Trumpas per rinkimų kampaniją 2016 metais būtų susimokęs su Rusija.

Rusijos prezidentas taip pat atmetė kaltinimus, kad Rusija kišosi į šiemet gegužę vykusius EP rinkimus, pavadindamas tokius pareiškimus „gandais“, skirtais „demonizuoti Rusiją paprastų Europos piliečių akyse“.

„Noriu labai aiškiai pasakyti: mes nesikišome ir neketiname kištis į bet kurios ES valstybės narės ar bet kurios kitos šalies vidaus reikalus“, – teigė Rusijos vadovas.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Algis

Melagis. Girdejom jau tas pasakaites apie zaliuosius zmogeliukus ir tt.

:;)

Nauja marazmo banga, niekais ruskiais ir putinastu nebetiki, o jie dar kuria savo infantiliskas pasakas

Bijau

Jeigu Rusija Kaliningrad sriti gražins Vokietijai, tai Lietuvai reikės gražinti Klaipeda . Pasidomejau, nuo Vytauto didžiojo laiku ta žemė nepriklausė Lietuvai. Tik po 1 pasaulinio karo mes suroganizavom “demostracijas” ir prisijungima prie Lietuvos. Todėl Hitleriui ir sugražinome po nepilnu 15 metu.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS