Egipte mirtininkui detonavus užminuotą sunkvežimį žuvo devyni žmonės | KaunoDiena.lt

EGIPTE MIRTININKUI DETONAVUS UŽMINUOTĄ SUNKVEŽIMĮ ŽUVO DEVYNI ŽMONĖS

  • 0

Šiaurės Sinajuje mirtininkui pirmadienį nukreipus sprogmenų prikrautą šiukšliavežę į Egipto saugumo pajėgų sargybos postą prie policijos pastato žuvo mažiausiai devyni žmonės, dar 10 buvo sužeisti, pranešė pareigūnai.

Pasak saugumo pareigūnų ir medikų, po šios atakos al Arišo mieste driokstelėjo keli mažesni sprogimai, kai kaukėti kovotojai paleido raketinių granatsvaidžių sviedinius į karius prie minėto kontrolės posto.

Sprogimai sugriovė tris policijos pastato perdangas. Iš po griuvėsių buvo ištraukti devyni lavonai, bet baiminamasi, kad aukų bus daugiau.

Į ligoninę buvo išvežti 10 sužeistųjų.

Du sargybos poste budėję policininkai nenukentėjo, sakė pareigūnai. Taip pat buvo nepatvirtintų pranešimų, kad užpuolikai pagrobė kelis saugumo pajėgų narius.

Per šią ataką buvo panaudota šiukšliavežė, keliomis dienomis pagrobta iš al Arišo komunalinių paslaugų įmonės, sakė savo vardų nepanorę viešinti pareigūnai.

Kol kas jokia grupuotė neprisiėmė atsakomybės už ataką, bet visi ženklai rodo, kad ji gali būti susijusi su Egipto veikiančiu džihadistų judėjimo „Islamo valstybė“ padaliniu.

Ši grupuotė yra įvykdžiusi daug išpuolių prieš saugumo pajėgas neramiame šiaurės Sinajaus regione ir kitur šalyje. Egipto armija jau kelis pastaruosius metus stengiasi įveikti šiuos sukilėlius.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS