Indijoje sugriuvus namui žuvo 12 žmonių | KaunoDiena.lt

INDIJOJE SUGRIUVUS NAMUI ŽUVO 12 ŽMONIŲ

Indijos šiaurėje sugriuvus namui žuvo mažiausiai 12 žmonių, Pietų Aziją siaubiant musoninėms liūtims, pareikalavusioms jau daugiau nei 100 gyvybių, pirmadienį pranešė pareigūnai.

Nepale per smarkių liūčių sukeltus potvynius ir žemės nuošliaužas žuvo mažiausiai 67 žmonės, o dar 30 yra dingę, informavo policija.

Bangladeše nuo liepos 9 dienos gyvybės neteko ne mažiau kaip 29 žmonės, įskaitant 18 žuvusiuosius nuo žaibo smūgių ir septynias aukas, nuskendusias apvirtus jų laivui Bengalijos įlankos vandenyse, esant aukštoms bangoms.

Dar 10 žmonių žuvo į pietryčius nuo Bangladešo esančiose perpildytose rohinjų pabėgėlių stovyklose, kur buvo sunaikintos tūkstančiai lūšnų.

Indijoje per vėliausią su musonu susijusią nelaimę vienoje šiaurinės Himačal Pradešo valstijos kalvos viršūnėje sugriuvus keturių aukštų namui žuvo 12 žmonių, o dar septyni buvo palaidoti po griuvėsiais.

Statinys, esantis netoli daug turistų pritraukiančio Šimlos miesto, sugriuvo sekmadienį, po kelias dienas trukusių smarkių liūčių.

Vienas karys, ištrauktas gyvas iš griuvėsių, pasakojo, kad žmonės buvo susirinkę vakarėlio pastate buvusiame restorane, „bet staiga pastatas pradėjo drebėti ir sugriuvo“.

Regione įvyksta nemažai tokių incidentų, nes seni statiniai per ilgai besitęsiančius lietus griūva nuo savo svorio.

Pietų Azijoje nuo birželio iki rugsėjo besitęsiantys musonai kasmet nusineša daug gyvybių ir padaro didelės materialinės žalos.

Didelę dalį Indijos šiaurės rytinės Asamo valstijos šiemet siaubia potvyniai. Sekmadienį ten žuvo keturi žmonės, kuriuos nušlavė netikėtai susiformavusios vandens srovės.

GALERIJA

  • Indijoje sugriuvus namui žuvo 12 žmonių
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS