JAV evakuaciniame lėktuve afganė pradėjo gimdyti Pereiti į pagrindinį turinį

JAV evakuaciniame lėktuve afganė pradėjo gimdyti

2021-08-22 12:22

JAV evakuaciniame lėktuve, skridusiame iš Kabulo į JAV karinę bazę Ramšteine, Vokietijoje, afganė pradėjo gimdyti, sekmadienį pranešė JAV oro mobilumo komanda.

JAV evakuaciniame lėktuve afganė pradėjo gimdyti
JAV evakuaciniame lėktuve afganė pradėjo gimdyti / Scanpix nuotr.

Skrydžio metu jai prasidėjo komplikacijos, tačiau jos būklė pagerėjo po to, kai C-17 transporto lėktuvas sumažino skrydžio aukštį ir dėl to padidėjo oro slėgis lėktuve, rašoma komandos žinutėje „Twitter“ tinkle.

Šis manevras padėjo išgelbėti jos gyvybę, rašoma žinutėje. Nusileidusi Ramšteine, moteris, padedama karių, lėktuvo krovinių skyriuje pagimdė mergaitę. Mama ir vaikas jaučiasi gerai.

Šeštadienio vakarą į Ramšteiną 17 lėktuvų buvo atgabenta 2300 evakuotųjų iš Afganistano, o sekmadienį ir ateinančias dienas tikimasi surengti dar daugiau skrydžių.

Buvę vietiniai JAV pajėgų darbuotojai ir jų šeimos, paliekantys savo šalį dėl Talibano grėsmės, iš pradžių apgyvendinami lėktuvų angaruose oro bazėje, o vėliau bus išskraidinti į JAV.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra