Kraupus įvykis: šuo sudraskė naujagimį | KaunoDiena.lt

KRAUPUS ĮVYKIS: ŠUO SUDRASKĖ NAUJAGIMĮ

  • 40

Viename Anglijos mieste šuo mirtinai sukandžiojo vos prieš 12 dienų šį pasaulį išvydusį vaikelį.

Tragedija įvyko Doncasteryje sekmadienį po pietų – apie 15.30 val. pranešta, kad Welfare Road gatvėje esančiame name šuo užpuolė vaiką.

Į įvykio vietą atvykę medikai rado sunkiai sužalotą mažylį, berniukas skubiai nugabentas į ligoninę, tačiau netrukus joje mirė.

Informacija apie šį įvykį paviešinta tik antradienį vakare.

Vietos policija pranešė, kad po įvykio sulaikyta pora – 35 metų vyras ir 27 metų moteris, jie kaltinami aplaidumu, lėmusiu žmogaus mirtį.

Neįvardijamos veislės šuo paimtas iš namų.

Įvykis tiriamas.

Pirminis šaltinis: https://www.anglija.today/nusikaltimai-ir-nelaimes/suo-sudraske-naujagimi

 

Rašyti komentarą
Komentarai (40)

Emma

Šunelių mylėtojai, aš irgi juos dėvinau, jie gi pats nuostabiausias dėvo sukurimas. Ir net kodėl gi jam ne miegot kartu su vaiku lovoje??? Aš taip galvojau... iki tol kol buvau apkandžiota šuns, kuriuo be galo mylėjau. Praėjo daug metų ir iki šiol nesuprantu kodėl. Darytos 3 operacijos. Kraujo perpilinijimai. Ačiū donorams. Sukandžiojo galvą, pečius, rankas, sudraskė šonus. Nors ir patinka, bet begalo jais nepasitikiu. Būkit atsargūs ir saugokit vaikus. Aš tik dėkoju Dievui kad tai nebuvo veidas...

Daiva

Man niekada nepatiko kai žmonės šunis vedasi į renginius ,šventes.Reikia suprasti jam jis draugas o man šuo.Niejada negali žinoti kas jam gali šauti į galvą.Visada stengiuos nesiartinti.Bet ir jaučiuos nesaugiai.

Normali

Perskaičiau visus komentarus, džiugu, kad dar yra normalių žmonių. Šunį ginantys, o kūdikį kaltinantys turi psichijos problemų. Taip senai galvojau, jie nemyli žmonių!
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS