Per neramumus Los Andžele sulaikyta daugiau nei 500 žmonių | KaunoDiena.lt

PER NERAMUMUS LOS ANDŽELE SULAIKYTA DAUGIAU NEI 500 ŽMONIŲ

Los Andželo policijos departamentas pranešė penktadienio naktį sulaikęs 533 žmones per neramumus, kurie kilo protestuojant dėl George'o Floyd'o mirties, informuoja naujienų agentūra dpa.

Pasak Michael'o Chan'o, Los Andželo policijos departamento atstovo spaudai, dauguma protestuotojų vėliau buvo paleisti į laisvę, bet 18 žmonių vis dar sulaikyti.

Jis pridėjo, kad 6 pareigūnai buvo sužaloti per susirėmimus su protestuotojais.

Sulaikytiesiems pareikšti įtarimai dėl vagysčių, plėšimų, lygtinio paleidimo sąlygų pažeidimo, policijos pareigūno užpuolimo ir pasikėsinimo nužudyti.

JAV miestuose protestai ir riaušės kilo po to, kai gegužės 25 d. Mineapolio mieste sulaikomas mirė juodaodis vyras, George‘as Floyd‘as. Policija buvo iškviesta įtarus, kad parduotuvėje jis atsiskaitė padirbtais doleriais.

Vienam iš jį sulaikiusių pareigūnų, kuris vyrui buvo įsirėmęs keliu į kaklą, dėl ko šis ir mirė, buvo pareikšti įtarimai trečiojo laipsnio nužudymu. Už tai gresia maksimali 25 metų laisvės atėmimo bausmė.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Koronavirusas kalėjimuose

Tuoj koronaviruso apidemija prasidės JAV kalėjimuose. O tada teks visus iš kalėjimų paleisti. Teisingai darė Amerikiečiai kad apsiginklavo. Gali prasidėti pilietinis karas.

juos

jau nesulaikyt reikia,is to nieko gero ,beda zemeje juoda spalva,beda... .

SUSIJUSIOS NAUJIENOS