Lietuvos čempionai suvalkiečių pamoką išmoko | KaunoDiena.lt

LIETUVOS ČEMPIONAI SUVALKIEČIŲ PAMOKĄ IŠMOKO

Marijampolės "Sūduvos" futbolininkams nepavyko pakartoti sensacijos. Antrajame „Optibet A lygos“ rate savo aikštėje netikėtai 2:1 Vilniaus „Žalgirį“ patiesę suvalkiečiai, šį kartą išvykoje kapituliavo 0:4.

"Varžovai ima demonstruoti tikrąjį savo lygį", - prieš A lygos 23-ąjį turą auklėtinis perspėjo Dovydas Lastauskas.

"Sūduvos" trenerio pranašystė išsipildė. Nuo rungtynių LFF stadione pradžios iniciatyvos ėmėsi žalgiriečiai: 6-ąją minutę Marko Miličkovičius smūgiavo iš už baudos aikštelės, Giedrius Zenkevičius žaidė užtikrintai. Sužaidus kiek ilgiau nei pusė kėlinio puikų perdavimą išorine pėdos dalimi atliko Stipe Vučuras, gerai į baudos aikštelę įkirtęs Adama Fofana smūgiavo šalia vartų.

35-ąją minutę baudos smūgiu varžovus nustebinti bandė Joelis Bopesu, bet kamuolys skriejo tiesiai į Giedriaus Zenkevičiaus rankas. Tiksint paskutinėms pirmosios dvikovos dalies minutėms J. Bopesu kamuolį pasiuntė link Oliverio Buffo, kurio vienu lietimu atliktas smūgis taiklus nebuvo.

Antrojo kėlinio pradžią vainikavo fantastiškas Yukiyoshi Karashima įvartis – japonas vartininką nuginklavo stipriu smūgiu iš didelio atstumo. Neužilgo savąją galimybę turėjo ir Leonardo Vaca, kamuolys prašvilpė šalia vartų.

Įvarčio autorius sukūrė puikią progą L. Vacai, į puolėjo smūgį galva sureagavo G. Zenkevičius, tačiau vos po kelių momentų tas pats futbolininkas atšokusį kamuolį nukreipė į vartų stačiakampį. Intrigą 64-ąją minutę galutinai panaikino Donatas Kazlauskas, kuris po puikaus Adamo Fofanos perdavimo pasižymėjo taikliu smūgiu.

Tai nebuvo viskas: gerą perdavimo iš krašto atliko po keitimo pasirodęs Gustas Jaruševičius, tuo pasinaudojęs L. Vaca pelnė dublį.Po 23-ojo turo „Žalgiris“ su 52 taškais, bent jau laikinai, užkilo į turnyro lentelės viršūnę, tuo tarpu sūduviečiai savo kraityje turi 18 taškų bei žengia 8-oje „Optibet A lygos“ pozicijoje.

"Turime būti juodadarbiai. Šį kartą to nebuvo", - pripažino D. Lastauskas.

Jau antradienį žalgiriečių laukia UEFA Čempionų lygos atrankos akistata namuose su Stambulo "Galatasaray".