C. Ronaldo magija Čempionų lygoje nesuveikė: „išjungė“ žiūrovą, įmušė, bet pralaimėjo | KaunoDiena.lt

C. RONALDO MAGIJA ČEMPIONŲ LYGOJE NESUVEIKĖ: „IŠJUNGĖ“ ŽIŪROVĄ, ĮMUŠĖ, BET PRALAIMĖJO

• 1

Cristiano Ronaldo įspūdingai grįžo į „Manchester United“. Savaitgalį portugalas įmušė du įvarčius Anglijos „Premier“ lygoje, o antradienį atidarė įvarčių sąskaitą ir savo mėgstamiausiame turnyre – UEFA Čempionų lygoje. Visgi to neužteko – Mančesterio ekipa startavo sensacingu pralaimėjimu.

Pirmosiose sezono rungtynėse „raudonieji velniai“ 1:2 svečiuose nusileido Berno „Young Boys“.

C.Ronaldo pasižymėjo jau 13-ąją dvikovos minutę, taip įmušdamas patį pirmąjį šios kampanijos įvartį.

Visgi 35-ąją minutę Aaronas Wan-Bissaka buvo išvarytas iš aikštės ir tai stipriai sujaukė svečių šansus.

66-ąją minutę Nicolas Moumi Ngamaleu rezultatą išlygino, o penktąją pridėto laiko minutę įmušė amerikietis Jordanas Siebatcheu ir Mančesterio komanda iš Šveicarijos sostinės sugrįžo tuščiomis.

C.Ronaldo pasižymėjo dar prieš dvikovos pradžią, kai per apšilimą po nevykusio smūgio kamuolys „išjungė“ vieną aptarnaujančio personalo asmenį.

Portugalas greitai suskubo prie nukentėjusiojo ir padėjo šiam atsikelti. Vyras buvo išgabentas šį ligoninę.

Kitame F grupės mače vakare „Villarreal“ namuose priims Bergamo „Atalanta“ ekipą.

E grupės pirmajame mače Andalūzijoje „Sevilla“ 1:1 sužaidė su „Salzburg“.

Vien pirmajame kėlinyje buvo paskirti keturi 11m baudiniai, bet dviejų iš jų svečiai nerealizavo.

Luka Sušičius austrus į priekį išvedė 21-ąją minutę, bet prieš pat pertrauką baudinį realizavo ir Ivanas Rakitičius.

Šeimininkų šansai komplikavosi 50-ąją minutę, kai antrą geltoną kortelę gavo Youssefas En Nesyri.

E grupėje taip pat rungtyniauja „Lille“ ir „Wolfsburg“.

• C. Ronaldo magija Čempionų lygoje nesuveikė: „išjungė“ žiūrovą, įmušė, bet pralaimėjo