E. Gasiūnas – geriausias jaunas A lygos žaidėjas balandį | KaunoDiena.lt

E. GASIŪNAS – GERIAUSIAS JAUNAS A LYGOS ŽAIDĖJAS BALANDĮ

  • 0

„Optibet A lygos“ debiutanto FA „Šiauliai“ klubo gynybiniai įtvirtinimai šiemet ne vienam varžovui yra virtę nepralaužiamu barjeru, o prie to svariai prisideda 18-metis Emilis Gasiūnas.

Tvirto sudėjimo vidurio saugas susižėrė geriausio jaunojo balandžio mėnesio žaidėjo apdovanojimą, kai buvo susumuoti žurnalistų bei tv3.lt portale surengtos apklausos sirgalių balsai.

Praėjusiais metais auksiniame šiauliečiams sezone „Optibet Pirmoje lygoje“ E. Gasiūnas žaidė nedaug, tačiau šiemet pasirodė 12-oje rungtynių. Balandį FA „Šiauliai“ atstovas sužaidė šešis mačus bei išsiskyrė puikiu darbu gynyboje.

Čempionato debiutantai pasižymi kompaktiška ir darnia gynyba – per 13 mačų praleisti vos 7 įvarčiai. Tai – antras rezultatas tarp klubų šiame sezone.

„Optibet A lygos“ rėmėjo sanatorijos „Gradiali“ prizo sulauksiantis E. Gasiūnas padėkojo Saulės miesto ekipos vyr. treneriui Mindaugui Čepui už parodytą pasitikėjimą.

„Tarpsezonio metu, kai treneris davė atostogų, dirbau ir labai stengiausi. Simonas Paulius buvo patyręs traumą ir gavau šansą, manau, kad juo pasinaudojau kontrolinėse rungtynėse. Pirmiausia, buvo sunku priprasti prie lygio, greičių, kamuolio valdymo. Varžovai stipresni fiziškai, reikėjo ir įvykdyti visus taktinius nurodymus.

Kalbant apie tvirtą sudėjimą, viskas dėl darbo salėje, dirbu daug su svoriais. Mano tikslas būtų kuo daugiau laiko praleisti aikštėje, iškovoti pergalių ir įmušti debiutinį įvartį, o su komanda užimti kuo aukštesnę poziciją, pasiekti daugiau pergalių.

Labai norėčiau padėkoti treneriui, kad davė šansą. Prieš sezoną nelabai tikėjausi, kad žaisiu, bet sunkiai dėl to dirbau ir treneris pamatė“, – pasakojo 18-metis.

Kovo mėnesio geriausiu jaunuoju žaidėju tapo Gargždų „Bangos“ puolėjas Darius Zubauskas.

„Optibet A lygos“ rėmėjo „Customprocard“ balandžio mėnesio geriausio jaunojo žaidėjo kortelė šiauliečiui bus įteikta artimiausiose namų rungtynėse su „Banga“, kurios įvyks jau šį sekmadienį, gegužės 22 dieną.

GALERIJA

  • Emilis Gasiūnas
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS