Tašką išplėšė, bet norėjo daugiau | KaunoDiena.lt

TAŠKĄ IŠPLĖŠĖ, BET NORĖJO DAUGIAU

„Taškas mūsų nelabai mūsų tenkina, nors lyg ir turėtume džiaugtis tuo, kad jį apskritai išplėšėme“, - sakė Nerijus Mačiulis. Atidėtose „Optibet A lygos“ 30-ojo turo rungtynėse jo diriguojamas „Kauno Žalgiris“ pirmą kartą šiemet atėmė taškus 1:1 iš čempionu ką tik tapusio „Panevėžio“ klubo.

Kaune vykusiame mače per pirmas 45 minutes svečiai atliko keletą smūgių į vartų plotą – su visais bandymais susitvarkė Deividas Mikelionis. Labiausiai vartininkas sužibėjo, kai atrėmė Jeffrey Sarpongo baudos smūgį.

„Kauno Žalgiris“ turėjo puikią progą išsiveržti į priekį 44-ąją minutę. Po Jasono Noslino uždirbto baudinio prie 11 metrų žymos stojo Edvinas Girdvainis, tačiau jo smūgį atrėmė Vytautas Černiauskas.

Netrukus po pertraukos „Panevėžio“ strategas pakeitė traumą patyrusį Seydina Keita, kiek vėliau puikios progos neišnaudojo Noelis Mbo, galva mušęs į D. Mikelionį.

74-ąją minutę varžovams daug grėsmių standartinių padėčių metu keliantis duetas vėl sublizgėjo, kai po J. Sarpongo perdavimo įvartį pelnė P. Širvys. Po kelių minučių D. Mikelionis apsigynė nuo Kwadwo Asamoah bandymo.

„Kauno Žalgiris“ pademonstravo charakterį bei išplėšė lygiąsias. Po užsitęsusios standartinės situacijos antrą pridėto laiko minutę 9-uoju įvarčiu šiemet pasižymėjo vidurio gynėjas E. Girdvainis.

„Po sunkių prieš tai vykusių rungtynių ant vandeningos aikštės, šį kartą šiek tiek trūko energijos. Bet čia – ne vieta pasiteisinimams“, - pabrėžė N. Mačiulis.

„Esu šiek tiek piktas, - neslėpė „Panevėžio“ strategas Gino Lettieri. - Žaidėme gerą mačą, kovojome, bet pabaigoje praleidome nebūtiną įvartį. Toje situacijoje pritrūkome koncentracijos varžovams keliant kampinį“.