Ukrainiečius sutriuškinę anglai – „Euro 2020“ pusfinalyje | KaunoDiena.lt

UKRAINIEČIUS SUTRIUŠKINĘ ANGLAI – „EURO 2020“ PUSFINALYJE

• 5

Vis didesnį pagreitį įgaunanti Anglijos futbolo rinktinė Romos olimpiniame stadione surengė tikrą įvarčių vakarėlį ir užtikrintai žengė į „Euro 2020” pusfinalį. Paskutiniajame pirmenybių ketvirtfinalyje Garetho Southgate'o auklėtiniai net 4:0 sudorojo Ukrainą.

Europos pirmenybių pusfinalis – tai jau pakartotas geriausias Anglijos rinktinės rezultatas per visą šalies istoriją. Šį etapą anglai pasiekė 1968 bei 1996 metais, o liepos 7-ąją namų „Wembley“ stadione vyksiančiame mūšyje prieš danus sieks žengti į pirmąjį finalą.

Vieni pirmenybių favoritų ir toliau „Euro 2020” turnyre išlaiko „sausus“ vartus. Tik vienintelei Italijai 1990 metų pasaulio čempionate per pirmąsias penkerias rungtynes yra pavykę nepraleisti nė vieno įvarčio.

Anglai savo varžovams rimtą signalą apie jų laukiantį košmarą pasiuntė jau pačioje rungtynių pradžioje. 4-ąją minutę Raheemas Sterlingas atliko puikų perdavimą įkertančiam Harry Kane'ui, o puolėjas nepriekaištingai atliko savo darbą ir išvedė anglus į priekį – 1:0.

Jau pačią pirmą antrojo kėlinio minutę Luke'o Shaw perdavimas surado kitą Harry – Maguire'ą – kuris padvigubino anglų persvarą pelnydamas įvartį galva.

Čia pat krito ir trečiasis įvartis. 50-ąją minutę L.Shaw atlieka antrą rezultatyvų perdavimą, šįkart jau H.Kane'ui, kuris taip pat pasižymi galva.

63-ąją minutę – vinis į ukrainiečių karstą. Po keitimo aikštėje pasirodęs Jordanas Hendersonas taip pat pasižymi galva po Masono Mounto pakelto kampinio.